Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azok a fiatalok, akik éjje-nap...

Azok a fiatalok, akik éjje-nappal diktatúrát kiabálnak, mit tennének ha hirtelen, belekerülnének egy Pol Pot féle rendszerbe? Mondjuk 1 hónapig.

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 16:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%

Mivan most az az uj ellenzeki jarvany, hogy a diktaturanak fokozatai vannak? Rohej...

Nincsenek fokozatai, egy rendszer vagy demokratikus keretek kozott mukodik vagy nem. Nalunk demokratikus. Az mas kerdes hogy annyi meltosaga sincs az ellenzeki emebereknek hogy sirankozas es martirkodas nelkul turje a vereseget.

2019. júl. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
55%

Nem,a kormánypártiak jönnek mindig azzal (beleértve a politikusokat), hogy a diktatúra csak akkor az, ha random civileket lőnek agyon az utcán a hatóságok.


Ezért próbálják többen megértetni a világot fekete-fehérben látó fideszesekkel, hogy egy diktatúra nem feltétlenül ennyire durva.

2019. júl. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%
A diktatúra nevéből következik, hogy valaki, egy kisebbség önkényesen diktál és a többi tűri, kussol. Nem pont ez történik a fideszesek szerint? Van bármi beleszólása az ellenzéknek, a többséget képviselőknek így magának a többségnek az ország életébe? Nincs. Vannak tiszta választások? Nincsenek. Akkor ez mitől nem diktatúra? Attól, hogy nem gyilkol(nyíltan)a vezetés meg nincsenek lágerek még a diktatúra alap kritériuma stimmel.
2019. júl. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
33%
Én akkorra tenném a diktatúra kezdetét, amikor az állami számvevőszék elvesztette a függetlenségét. Innentől kezdve a fidesz saját kénye-kedve szerint akkor vezet be egypártrendszer, amikor akar. De ha egypártrendszert nem is, azt söpör félre az útból, akit akar. Ez szerinted egy 21. századi, európai demokrácia?
2019. júl. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
31%
Ez az ország egy politikai beltenyészet, s mint ilyen beteges és nem életképes!
2019. júl. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
56%
Csak azt felejtitek el, hogy a fidesz nem azert van ilyen nagy tobbsggel hatalmon, mert eroszakos modon eltavolitotta az ellenfeleit. A fidesz azert van hatalmon, mert az ellenzek teljesen hiteltelen, raadasul frusztralt, sirankozo es agressziv modon viselkedik. Pl agymosottaknak nevezi a fidesz szavazoit meg a videkieket vagy éppen a hatarontuliakaz es a csaladosokat ocsarolja. Igy az eletbe nem fognak nyerni. Mert ahelyett, hogy megszolitanak a masik oldal szavazoit inkabb mégjobban megharagitjak oket.
2019. júl. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%
Szoval itt egyaltalan nincs diktatura. A fidesz barmikor levalthato lenne, ha jonne egy olyan masik banda amelyik megérti hogy a magyarok nem kérnek sem a multikultibol, sem a szocializmusbol, sem az egyre elborultabb liberalizmusbol..nem akarjak gendersemlegesen nevelni a gyerekeiket, le$zarjak a melegjogimozgalmakat, unjak a mocskolodo, hazaarulo, brusszel sgget nyalo politikusokat es nem hisznek Karacsony Gergely mesebeli igereteinek sem. Ez van. Volt 40 ev kommunizmus, meg utana 20 mukodeskptelen liberalizmus. Most egy ideig jobboldali vezetes lesz. Jobb lesz ezzel megbékélni!
2019. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
55%
Egyebkent is fejlodik az orszag. Egyre jobban élnek azok, kik hajlandoak fejlodni a sirankozas helyett. Es akkor is van fejlodes, ha lop a fidesz. Mert visszaforgat rengeteg penzt. Nem epdig elszorja. Tudom persze kormanypropaganda. Nyaralni is csak azert megyek most mert fideszberenc vagyok, veletlenul sem azert mert tanultam, dolgoztam es most megtehetem, hogy utazgassak.
2019. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!