Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Minek érdemes menni pl....

Minek érdemes menni pl. :lövész, harckocsizó, tüzér, felderítő stb, és mik a követelmények?

Figyelt kérdés
egy 17 éves lány vagyok, és katona szeretnék lenni.az érdekelne hogy egy 155 cm-es magassággal milyen posztokra mehetnék és hogy hova kéne ezekhez suliba járnom vagy az érettségi is elég? szerződésesként is lehetnék mondjuk harckocsizó?hol nem számít a magasság?és kb mennyi idő a suli ezekhez, mert 20 leszek amikor leérettségizem.kérlek segítsetek nekem,mert az apám katona de vele ezt nem tudom megbeszélni mert ellene van,hogy katona legyek.
2010. júl. 19. 14:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyalogosnak menj. Őket ha el is fogják kevésbé kegyetlenül végzik ki mint pl egy mesterlövész vagy egy tüzért.
2010. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Voltaire ***** válasza:
72%
Mosodás tiszt/káplán.
2010. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szakács. Ők is jó eséllyel túlélnek.
2010. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%
Tankista, mindenképp. A 155cm-es magasságot pont harckocsizónak ideális.
2010. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%
155 cm magassággal járművet nemigen fogsz vezetni, mert még civil autóból sem látsz ki rendesen XD
2010. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
De legalább életben marad, és nem nyomják ki a szemét majd tömik ki fűrészporral, mint azoknak akik mesterlövészek voltak, vagy fogazott bajonettet használtak. Bajonettnél még érthető is. De valaki beosztásáért azért durvának tartom az ilyen eljárást.
2010. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 orphan99 válasza:
100%

XD menj szakácsnak azok jól eséllyel túl élik a harcot Xp.

Na a viccet félre téve...Minek akar egy lány katona lenni? Sztem válasz másik munkát!

2010. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

néhányan viccesre vették de én ezt komolyan kérdeztem

ha harckocsisnak mennék hova kéne suliba járnom?

2010. júl. 19. 15:04
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy Kinizsi Pál Tiszthelyettesképző vagy Zmne.Vagy toborzóiroda és szerződéses állomány.
2010. júl. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én egy 16 éves lány vagyok, én is katona szeretnék lenni, hasonlóképpen ezen a kérdésen gondolkozom, amelyen te. :)

Felderítőnek sajnos a lányok nem jelentkezhetnek. A harckocsizókhoz viszont úgy tudom, valóban ideális ha alacsony valaki. És szerintem a ZMNE-re érdemes jelentkezni... :)

Ha gondolod, írj nekem egy üzenetet. :D

2010. júl. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!