Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Örülnél hogy ha ujra bevezetné...

Örülnél hogy ha ujra bevezetnék a kötelező hadseregbe lépést?

Figyelt kérdés

Én spec.igen,mert nemártana egy két gyereknek,meg persze felnőttnek sem egy pár magatartási lecke.

Ti mit gondoltok?


2010. júl. 22. 12:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
felesleges lenne! Régen is volt és egy- két felnőttön nem lehet meglátni, hogy fegyelmezettebb lenne! Szal ezen a téren nem lehetne elérni már nagyobb változást! A társadalom is átalakult és mára béke van, nincs szükség újra bevezetni és sztem csak pénzpocsékolás lenne, amit nekünk kellene kifizetni!
2010. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%
szerintem azért jót tett a katonaság a férfiaknak. legalább egy fél év nem ártana.
2010. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
27%
Én örülnék neki, de csak akkor ha hivatásos katonák lennének a kiképzők. Hogy professzionális legyen! Ráférne a fiatalokra. Inkább ide tolják az adómat, mint hülyeségekre:(
2010. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is!
2010. júl. 22. 13:15
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Na ez lenne aztán az igazi pénzkidobás. Mindig is imádom, amikor tizenéves kölykök meg belvárosi anyukák lándzsát törnek a sorkatonaság mellett. Mi az, hogy jót tett a férfiaknak? Miben tett jót? És a nőknek miért nem tenne jót? Ki ellen akartok harcolni vagy felkészülni? Ma már nincs szükség ilyen tömeghadseregekre. És azt tudjátok, hogy rengeteg pénz lenne évente tízezreket kiképezni? De hát már évtizedek óta nem folyt kiképzés a honvédségben, mikor sorkatonák voltak. Csak feleslegesen elvették fiatal emberek szabadságát, akik a laktanyában lődörögtek, takarítottak meg egymást b'sztatták. Kinek hiányzik ez? Aki ennyire nincs képben, ne ajánlgassa ezt a marhaságot.
2010. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
pénzkidobás, de óriási
2010. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
És mit akarnál tenni a 12 éves tangában pózoló kis hölgyekkel? Elküldöd katonának mi? Nem egy olyan történetet hallottam, hogy az egyik fejes katona a nők helyett a férfiakat szerette, és úgy lehetett kérni tőle valamit ha elé térdelsz. Egy 18 éves embert már nem tudsz megnevelni, ezért tökéletesen fölösleges a katonaság. Még gyerekkorban kell nevelni. Ha valakinek ez nem megy, ne hárítsa a katonaságra.
2010. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
4%
Igen, örülnék.
2010. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

Régebben én is támogattam volna, de azóta elgondolkoztam.

Miért erősítsek egy olyan kormányt a fegyveremmel és képességeimmel ami a nagytőkét szolgálja?

Aki nagyon katona fan az inkább menjen a Magyar Nemzeti Arcvonalhoz, ott kiélheti magát.

2010. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Senkinek nincs joga, hogy fél évet elvegyen az ember életéből és álmaiból valami olyanért, amit az illető nem akar és nem szeret csinálni.
2010. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!