Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » MHKPTSZI elvégzése után...

MHKPTSZI elvégzése után szerződéses avgy hivatásos katona lesz-e az ember? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Tehát arra, gondolok, hogy érettségi után jelentkeztem oda nappali képzésre, és ha sikeresen elvégezem akkor szerződéses vagy hivatásos katoan leszek-e?


Van-e arra lehetőség hogy a ha a vizsgát kitűnőre teljesítem, akkor magasabb rendkozatot kapok? ( törzsőrmester)


Válaszokat előre is köszönöm.


2010. júl. 24. 20:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Szia, természetesen van nyelvoktatás, de a STANAG 1.1.1.1 vagy STANAG 2.2.2.2 -re készít fel (magyarul a katonai nyelvre). Arról meg nem tudok, hogy ilyen vezetői engedélyért jár-e plussz pénz, de hát ha olyan beosztás lesz/lenne akkor sejtésem szerint igen.

Amugy nagyon szívesen kérdezhetsz bármit, jártas vagyok ezekben a olgokban.

2010. júl. 31. 12:47
 12/13 anonim válasza:

szia. nagyon köszönöm a válaszokat és a lehetőséget a kérdésekre, de egyelőre még nem merültek fel új kérdések:)

köszi

2010. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nincs mit, szívesen máskor is.
2010. aug. 11. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!