Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Melyik magyar katonai alakulat...

Krosszarcu kérdése:

Melyik magyar katonai alakulathoz jelentkezzek ha felsőfokon tudok angolul?

Figyelt kérdés
Szerződéses státuszt ajánlanak, budapesti vagyok de mobil, a katonai szaknyelv egy részét is ismerem és voltam régen kopasz sorkatona.

2020. máj. 28. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem a tábori latrinapucoló különítményhez.
2020. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha régen csak kopasz sorkatona voltál, öreg nem akkor ugye valami miatt leszereltek és nem töltötted ki a szolgálati idődet. Ez az ok megszűnt? Családfenntartó voltál és felnőttek a gyerekek? Mert ha egészségügyi probléma miatt, akkor most sem biztos hogy visszavesznek.
2020. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Tudod ez ugy van katonaeknal, hogy te jelentkezel akarmire es majd ott megmondhak, hogy mi leszel. Nem kell sokat gondolkodni csak jelentkezz ...
2020. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
megmondhak = megmondjak (melle ment)
2020. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. Szerződéses katonaként nem nagyon fogsz olyannal találkozni akivel angolul kellene beszélni. Hiába vagyunk nato tag, nincs olyan szoros együttműködés (ilyen alacsony szinten legalábbis), hogy ez annyira kellene mint ahogy gondolná az ember. Talán ha tiszt lennél, de én az voltam, felsőfokú vizsgám van és 9 év alatt nem kellett.
2020. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem alakulathoz jelentkezel hanem a sereghez, majd onnan vezényelnek ki alakulathoz. A nyelvtudás hasznos, de önmagában még kevés, más képesítés is szükséges. Ha az nincs akkor max. "nyúl" lehetsz (v. amire kiképeznek).
2020. máj. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
#3 nem így van, de azért ugass csak marhaságokat
2020. máj. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy alapkiképzést végig kell csinálnod. mindent az elejétől.
2020. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt nem tudtam hogy előröl kell kezdeni.
2020. máj. 28. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!