Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha a légióba akarok jelentkezn...

Ha a légióba akarok jelentkezni mennyire kell angolul tudni? Jelenleg sem angolul, sem franciául nem beszélek?!?!?!?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%

Akkor hogyan akarsz beszélni?

Szerintem eléggé jól kell tudni angolul.

2011. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

A légióban az első pár hónap intenzív franciatanulással kezdődik.


Amíg nem tanulsz meg franciául mégcsak rá se nézhetsz egy fegyverre, addig úgy élsz ott, mint egy bentlakásos nyelviskolában.

2011. jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Ja ésha X időn belül nem tanulsz meg franciául, akkor kivágnak, mint cicát kakilni, mert nem azért adnak kaját meg fűtött barakkot, hogy ne kelljen dolgoznod.
2011. jan. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Colonel ***** válasza:
86%

Szokásos baromi "hasznos" és "valóságot fedő" válaszok...


Nem kell tudni sem franciául, sem angolul. A felvételi alatt tolmácsot kapsz, a teszteket magyar nyelven töltöd.

Utánna meg amúgy sem használhatsz más nyelvet csak franciát. Francia óra a kiképzése menetébe van beépítve. Ami nem azt jelenti, (fentebb tévesen írták) hogy amíg nem beszélsz franciául addig nem is kezded a kiképzést vagy hogy az első hónapok csak is nyelvórákból állnának. Hanem folyamatosan, a kiképzés közben van a francia óra.

2011. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egyik, a légióval kapcsolatos kérdés feltevője sem ment még ki ténylegesen... felejtsd el haver, marhaság.
2011. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Latinul kell tudnod, te barbár! (...Ja a francia idegenlégióra gondoltál?
2011. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Én a helyedben inkább a húzóckodást gyakorolnám. :P
2011. jan. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Legyen az a "c" inkább "dz".Egyébként igaz.Az összes többi mellett.
2011. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
leszarják h tudsz-e angolul,én láttam egy dokumentumfilmet a légióról ahol a kiképzőtiszt egy tolmács jelenlétével elmondta mindenkinek hogy franciául kell beszélni,ha vmi kínod van és angolul beszélsz hozzá,olyan mintha megse hallana,bár vhol meg igazuk van
2011. jan. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kell nyelvtudas, es marhasag hogy kiraknak ha nem tanulsz meg. Vannak peldaul koreaiak akik soha az eletben nem fognak megtanulni franciaul csupan egy minimalisat es megis bent van. amugy nem bisztos forrasbol tudom, hogy konyitetek a jelentkzesi felteteleken mi tobb a nev valtoztatas sem kotelezo. a pszihovizsgara figyelj oda, eleg gondolkodtato kerdesekis vannak, nem art ha vagod a matekot. ja es ne legy nyapic, mutasd hogy be akarsz kerulni
2011. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!