Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyar állampolgárként hogyan...

Magyar állampolgárként hogyan tudnék csatlakozni a román hadsereghez?

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 22:23
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

*

A világpolitikával helyett inkább hadügyi egyezmények szó az ideillőbb, elnézést

2020. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

42

Emberségből levizsgáztál! Én nem kívánom a veszted, tudod engem nem így neveltek. Innen is csókoltatom a drága nevelőidet! Sem aljas, sem hazug nem vagyok, ezt te is tudod. Semmi hazugságot nem mondtam és csak a tényeket vázolta neked, amiket te nem akarsz elfogadni.

Hazátlan meg pláne nem vagyok. Van hazám és büszke vagyok rá. Tudod, nem csak Magyarország létezik a világon, bármennyire is hiszed te ezt. Létezik még Amerika, Svédország, Ausztrália, meg még párszáz egyéb ország. De persze, te ezt is biztos jobban tudod. A patkányra csak annyit, hogy te milyen állati jelzőt adnál akkor magadnak? Szégyen vagy, agyhalott és teljesen elvakult soviniszta. Ez van, majd egy nap te is belátod.

2020. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

#44 Nekem egy román barátom van, mindketten Hadseregnél vagyunk (csak ő Romániában én Magyarországon.)

Mondhatom hogy Magyarországon katonaként többet keresel mint Romániában.

Bár tudtommal most lesz majd a katonáknál is (Románia) béremelés.



Bukott nemzet..

Nos, 1848.

Amellett hogy Ausztria vesztésre állt, és az oroszok segítségével sikerült csak legyőzni, gyakorlatilag nyertünk, mivel az osztrákok kénytelenek voltak tárgyalni velünk, nem akartak még egy háborút mert az a birodalom szét esését okozta volna.


Lengyeleket megemlítetted, de az ne zavarjon, hogy Magyarország több tízezer lengyel menekültet fogadott be. (Lengyel barátnőm mondta, náluk tanítják, és emlékeznek rá.)

1956 ugyanígy, egymásnak segítettünk (Magyar fegyverutánpótlás, lengyel vér utánpótlás) és szembe mertünk szállni Szovjetunióval, Nyugat Kelet-Európa legnyitotabb, legfejlettebb társadalmaként kezelt minket így is.

Egyetlen egyet becsulok a Románokban.

Az pedig a 89-ea forradalom. (Nekünk is volt hasonló 2006-ban de az nem lényeges most.)

Na az szép volt. Így kell egy diktátort elintézni.

De 22-ben ugyanígy lesz remélem.


Ja, és még valami.

Cigány miniszterelnök.

Az miért baj?

Mondhatni nyugatot félig beelőztük nekunk van kisebbségi elnökünk is.

Ne legyél rasszista. :D


Amugy semmi bajom Romániával.

2021. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Utolsó: 1989 egy puccs volt, amelyben kihasználták a forradalmárokat. Iliescu hajtotta végre a puccsot külföldi ügynökök segítségével, s a sok ártatlan az életével fizetett, hogy ő hatalomra kerülhessen. Sajnos anno én is bedőltem neki, én is harcoltam, de akkor még nem tudtam, miért is...

Hát a cigány miniszterelnök nem egy dicsőség...

2021. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

#46

Igen, nem egy dicsőség szarkasztikusan utaltam is rá, de ha én szeretem minden rosszban a jót is látni.

Általában. (Amugy a Fidesz alapvetoen egesz jo igeretekkel indult, egy egesz normalis emberkevel, de igeretek csak igeret maradt, az emberkebol meg egy őrült, aki nem tudja elviselni hogy vesztettek volna 2018-ban, ezert le kellett allitani a szervereket...

De 22-ben bukni fognak, mivel annyira népszerűtlen már hogy szinte felfoghatatlan. Szerintem nálunk itt MO-n lesz még egy 2006 attol félek.)


Hát a puccsról.... Hát ezeket bem tudtam, csak annyi lt hogy hogyan kezdődött. (de akkor ezek szerint máshogy.)


Mindegy is, engem nem érdekel annyira a történelem, mivel nekünk (legalábbis nekem) semmi közöm nincs ahhoz mit tettek őseim, bármennyire is rossz vagy jó az.


2022-ben

2021. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Ejj picit zavaros az írásom, ezt nézd el nekem, gépen sokkal könnyebb szöveget szerkeszteni :D
2021. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!