Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az USA-ban miért annyira...

Az USA-ban miért annyira vonzó a fiatalok számára, hogy felszereljenek katonának?

Figyelt kérdés
Nálunk szerintem nem annyira vonza a fiatalokat a honvédség, de talán a környező országokban sem. Gondolok itt Szerbiára, Szlovákiára, Romániára, stb.

2020. dec. 31. 14:28
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 A kérdező kommentje:

#20


Nem vagy te nekem senkim, hogy megszabd, mit csináljak, kit tiszteljek. Ez a fájó igazság, hogy töketlen volt a magyar, ezért széjjel hurcolták az országot. Nem sikerült megmenteni. De most sem sikerül. Emberek tapsikolnak olyan elnöknek, aki szétlopja a bandájával az országot.

2020. dec. 31. 16:51
 22/65 anonim ***** válasza:
85%

Az egyik középsulis osztálytársam kb 5 hónapja írt alá a honvédségnél.

Kapnak kőkemény 169.000 nettót havonta, ennyiért dolgozzon az akinek két anyja van.

2020. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
34%

#21


Elég aranyos vagy, azt sem tudod, Orbán milyen pozíciót tölt be :D 20 elmúltál már? Halál komolyan kérdezem. Mert nem hiszem. Szerintem kezdj el egy kis történelmet tanulni az elmés eszmefuttatások helyett, mert láthatóan felemésztette az agyadat a libsi propaganda, mely szerint szégyen magyarnak lenni.

2020. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 A kérdező kommentje:

#23


Nahát, miniszterelnök helyett elnököt írtam, mert rohadtul nem volt kedvem kiírni a miniszter szót hozzá. Azt a mindenit, micsoda dolog ez. Gratulálok, rátapintottál a lényegre. Ez semmit nem változtat azon, hogy 1000 év alatt ennyit sikerült elérni. És nemcsak Trianonról van szó, több mindenről is. Ezt a kis társadalmat sikerült így megosztani, gazdaságilag szintén sikerült ezt a kis országot kettészakítani, ahol az ország keleti része jóval elmaradottabb, mint a nyugati, és a többi. Ott tartunk 1000 év után, hogy a Lánchídat alig tudják felújítani. Megy a sz@ros vita arról is. Miről beszélünk akkor? Ja, igen, arról, hogy a miniszterelnök szó helyett elnököt írtam.

2020. dec. 31. 17:43
 25/65 anonim ***** válasza:
100%

Amerikai hadsereg nagyrésze már fekete meg latin, volt velük közös hadgyakorlat...

Mint a római hadsereg, ott is a végén már germánok harcoltak. Kérdés hogy melyik amerikai zavargásnál állnak át az övéikhez...

2021. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
93%

#24


Beszélhetünk másról is, csak szerintem nem vagy kompetens a témában. Valóban lehetne jobb a politikai vagy a gazdasági helyzet Magyarországon (ahogy rosszabb is), de nem értem, hogy miért teszel durván túlzó és általánosító kijelentéseket azzal kapcsolatban, hogy ebben az országban milyen rossz élni, és hogy milyen gyenge nemzet a magyar. Ezzel megsérted a jóérzésű magyar embereket.


A Lánchíd körüli vita tényleg szégyenteljes, de néhány inkompetens politikai szereplőt nem szabad azonosítani a magyar nemzettel.

2021. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha megsértek valakit is, én az a típus vagyok, aki élesen fogalmaz. Kimondom, amire gondolok.
2021. jan. 1. 17:24
 28/65 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy nyersen fogalmazol, hanem hogy olyan megállapításokat teszel, amelyek nem állják meg a helyüket. Az csak a hab a tortán, hogy ezzel mennyi embert megsértesz.
2021. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 A kérdező kommentje:
Nem állja meg a helyét? Nézzünk már körül!
2021. jan. 1. 17:38
 30/65 anonim ***** válasza:
66%
Körülnéztem, és nem látom, hogy miért olyan rossz hely Magyarország, illetve hogy miért ne lehetne büszkének lenni a magyarságunkra.
2021. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!