Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az USA-ban miért annyira...

Az USA-ban miért annyira vonzó a fiatalok számára, hogy felszereljenek katonának?

Figyelt kérdés
Nálunk szerintem nem annyira vonza a fiatalokat a honvédség, de talán a környező országokban sem. Gondolok itt Szerbiára, Szlovákiára, Romániára, stb.

2020. dec. 31. 14:28
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 A kérdező kommentje:
Lehet nevetni rajta, nem vagyunk egyformák. Valaki meg Oroszországért van oda, vagy Thaiföldet kedveli. Ennyi.
2021. jan. 1. 21:39
 52/65 anonim ***** válasza:
90%
Nem az a baj, hogy odavagy ezekért az országokért, hanem hogy közben teljes hülyeségeket beszélsz.
2021. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 A kérdező kommentje:
Szerencse, hogy itt vagy akkor te.
2021. jan. 1. 21:46
 54/65 anonim ***** válasza:
100%

#47 Mivel a kérdező autista, ezért ki is hagyom a beszelgetésből.

Rengeteg pro/kontra vélemény van az 5x tesiről. A helyhiányt nem tudom elfogadni, 1m²/fő területen simán tudok olyan edzést tartani, hogy lefáradjon egy felnőtt is.

Idő, leterheltség: 7 órából 1 tesi, 1 ének, 1 rajz, 1 technika. Én inkább a házi feladatot hagynám ki még középiskolában is, akkor nem lennének leterhelve, és veleférne egy kis frissítő testedzés is.

Ig3n, amerikában Ranschburg, meg kevésbé leterheltek, DE középiskola végén nem tudnak semmit semmiről, földbuták, és a viselkedésük is hagy kívánnivalót maga után szerintem. Én nem támogatom azt a módszert. Makarenkót sem. Valahol a kettő között.

Magyarországon amelyik szülőnek nem fontos március 15, október 23, sem semmi, ami magyar, és a nyugatot isteníti, annak a gyereke nem lesz katona, mert a "haza" szó nem jelent neki semmit. Ezért sem kedvelem a reformszülőket :( Nézd meg a kérdezőt! Leszólja Magyarországot, az amcsi zászló van a házán a magyar mellett (?wtf). Ő nem lesz magyar katona soha.

2021. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 A kérdező kommentje:
Lehet autista vagyok, ezért vagyok jó a szakmámban, ami mérnök-informatikus. Programozok, hardware közeli kódokat írok nyomtatott áramkörökre, architektúrákat hozok létre, digitális eszközön áramkört hozok létre, van egy elég jó tudásom fizikából, elektronikából. Nem rossz karrier ez.
2021. jan. 1. 21:55
 56/65 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy te mérnökinfós, szerintem még középsulis vagy :D Most gondolj arra, hogy te is levágod egyből, ha egy 10-12 éves írogat a neten és idősebbnek adja ki magát. Mi, idősebben pedig a te korosztályodról is ugyanúgy levágjuk a dolgot. Sajnálatos módon nem tudsz átverni minket.
2021. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 A kérdező kommentje:
Nem kell átverni senkit. Nekem ilyen a személyiségem. Ha nem hiszed, akkor nem, ez van. Van egyfajta viselkedésem, ami miatt ezt gondolod. Elvégre nem sokan rakják ki a házukra USA zaszlóját nálunk. Én ezt is megteszem.
2021. jan. 1. 22:02
 58/65 anonim ***** válasza:
100%

Mert agybajos vagy. De ezt remekül tudják kezelni a pszichológusok. Viszont te meg vagy győződve róla, hogy te így vagy tökéletes, mert anyád is ezt mondta. Tejóisten...

Menj ki amerikába élni 2-3 évet, majd akkor nem fogod többé kirakni a csillagos zászlót idehaza. Távolról minden csudiszép ám!

2021. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 A kérdező kommentje:
Aha. Odakint biztos minimálbér alatt keresnék a szakmámmal. Öreg, kint aranyéletem lenne, pláne, ha a Szilícium-völgyben helyezkednék el. Itthon sem keresek rosszul, akkor gondolathatod.
2021. jan. 1. 23:02
 60/65 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szakmabeli lehetsz, ha azt sem tudod, hogy a Szilícium-völgy éppen haldoklik, mert minden cég elköltözik onnan az új adótörvény miatt :D :D
2021. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!