Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az USA-ban miért annyira...

Az USA-ban miért annyira vonzó a fiatalok számára, hogy felszereljenek katonának?

Figyelt kérdés
Nálunk szerintem nem annyira vonza a fiatalokat a honvédség, de talán a környező országokban sem. Gondolok itt Szerbiára, Szlovákiára, Romániára, stb.

2020. dec. 31. 14:28
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 A kérdező kommentje:
Nem épp így van, de gondolom tutin vágatod az ott folyó törvénykezést, illetve cégek életét. Adobe Systems, Advanced Micro Devices, Apple Inc., Cisco Systems, eBay, Hewlett-Packard, Intel, Nvidia, Oracle Corporation, és a többi rengeteg cég. Bizonyára a több mint 1000 cég mindegyike el akar menni onnan. Megint egy okoskodó magyar.
2021. jan. 1. 23:17
 62/65 anonim ***** válasza:
100%

Ha már tájékozatlan és buta vagy, legalább az internetes keresőt használnád, mielőtt ide okádsz valami újabb hülyeséget.



[link]


[link]


Stb.


Egyébként semmi olyat nem mondtam, hogy minden cég el akar menni, de sokan elmentek már, és még többen el fognak. Itt egy okoskodó magyar van, és az te vagy. Te nagy mérnökinfós. Hány éves vagy, 16?

2021. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 A kérdező kommentje:
Jajj, becsődöl a Szilícium-völgy, jajj-jajj. Pár cég el akar menni, húha. Maga a vég. Majd dolgoznak otthonról a beosztottak, akik nem költöznek a céggel együtt, nagy dolog. A Szilícium-völgy eddig is volt, lesz is.
2021. jan. 1. 23:46
 64/65 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen még soha nem történt, és még sokan el fognak menni, mert brutális adóemelés történt. De látom tényleg nincs fogalmad a dolgokról, mérnökinformatikus úr.
2021. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 A kérdező kommentje:
Jól van, okoska, megnyugodhatsz. Ne zargass engem már ilyenkor a hülyeségeddel. Menj aludni te is!
2021. jan. 2. 00:14
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!