Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az NKE-re felvesznek nyelvvizs...

Az NKE-re felvesznek nyelvvizsga hiánya és rossz tanulmányi eredmények mellett?

Figyelt kérdés

Olvasd végig!

Itt van a továbbtanulás stb. Katona vagy rednőr szeretnénk lenni, vagy esetleg elsajátítani egy szakmát. Apám meg minden áron azt akarja, hogy informatikus legyek,(nem tom mé) de most kitálalta, hogy az NKE-n van vmilyen alapszak képes, ami 2 éves, nem ad diplomát, nem kell hozzá nyelvvizsga, stb. elvileg ilyen főiskolai iskolának felel meg.

Ilyen képzés tényleg indul az NKE-n? Vki tudná linkeli?



2021. jan. 16. 10:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%
Kilences azért írtam, mert én nem hallottam, hanem tudom, oda járok.
2021. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
72%
Okés bocsi nyilván ha oda jársz te többet tudsz róla csak nekem van egy szak társam akinek a tesója oda jár és ő mesélte nagyon szívatós a dolog és bánja, hogy nem jött ő is inkább Gépészmérnöknek
2021. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!