Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Önkéntes Területvédelmi...

Önkéntes Területvédelmi Tartalékos alapkiképzés?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem önkéntes területvédelmi tartalékosnak. Nemsokára sor kerül az alapkiképzésre. Mire kell számítanom? Aki tudja milyen, vagy miből áll megtenné, hogy ír egy rövid összefoglalót, hogy mire készüljek? (pl. hogyan néz kiegy nap)

Válaszokat előre is köszönöm.



2021. jan. 19. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nagy dologból. Egy egyszerűre lebutított katonai képzés. Egyébként a moduljaidat látod, az alapján el kellene alapjaiban képzelned.
2021. jan. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, egyben lesz vagy elosztva úgy, hogy 3-4 hetente van egy modul.

Egyébként tényleg semmi vészes. lőelmélet, lövészet, tereptan, közelharc, minimális katonai tesi, eü oktatás, talán a vegyivédelmit is fel lehet próbálni, egy kevés harcászat van, rádió, most hirtelen ennyit tudok mondani. nagyjából tényleg egy lebutított alapkikpzés.

2021. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Üdv érdeklődni szeretnék január 15-én aláirtam szerződésemet önkéntes területvédelmi tartalékosnak kb mikor hívnak ruházat átvételre, és kb mikor várható az első modul az idén? Vagy van olyan hogy több hónap eltellik és semmi sem fog történni?. Köszönöm.
2021. jan. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!