Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért olyan furcsa az emberek...

Miért olyan furcsa az emberek számára, ha valaki nő/lány létére érdeklődik a második világháború iránt,és esetleg gyűjt is a témában?

Figyelt kérdés
14 éve foglalkozom a második világháború német oldalával, és mivel német nevem van, kint születtem Bajorországban valahogy ezt abszolút nem tartom furcsának,vagy különlegesnek.Viszont ha valakinek elmondom ezt a fajta hobbimat, érdeklődésemet, azonnal furcsán néz rám. Tényleg akkora baj van velem,hogy ebben teljesedik ki az érdeklődésem? Nem állok ki az utcára,és kezdek el hujjogni, mégis megbélyegeznek hogy n...i vagyok.
2021. júl. 9. 21:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj, inkább meglepő. Háborús témák iránt a férfiak jobban szoktak érdeklődni, legalábbis tudtommal. Ismer még itt valaki hölgyet, akinek a háború a hobbija?
2021. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
akkor te furcsa emberekkel vagy körülvéve
2021. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Most visszaigazolást vársz arra, hogy normális vagy? Megkapod: normális vagy. Mindenkit más és más érdekel, aki ezt nem tudja elfogadni, azt ott kell rohadni hagyni.
2021. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%
"Az emberek" ezt hány emberrel való tapasztalat után jelented ki? 3-5-10-100?
2021. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
Ha van eszed visszajössz Németországba. Magyarországon a nő ne érdeklődjön csak a szakácskönyv után mert a helye a konyhában vagy a szülőszobában van.
2021. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
22%
5: Neked viszont biztos nincs eszed, de szólj bele a magyar dolgokba, ha semmi közöd már hozzá.
2021. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%
5-ös jól írja. Nő vagyok és pár évig engem is nagyon érdekelt a 2. világháború, Hitler, a körülötte lévő emberek, tervek, ideológia. Azonosulni nem azonosultam vele, de érdekelt. Sokat olvastam róla, dokukat, filmeket néztem. Aztán idővel rájöttem milyen szánalmasan vesztesek is voltak valójában. És akkor alábbhagyott az érdeklődésem.
2021. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Általában a férfiakat szokta érdekelni a haditechnika, de ettől még vannak nők akiket érdekel (ahogy pl. pilótanők is vannak, vagy éppen ejtőernyőzők, búvárok stb.). Aki ezt elítéli és hímsoviniszta szöveget tol azzal meg te ne foglalkozz.
2021. júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
36%
Hát én széljobbos vagyok és jelentem, örülnék ha valaha találkoznék olyan nővel akit az ilyen dolgok érdekelnek, nem pedig a legújabb Dua Lipa album. Ez a főzz-moss-takaríts című mese csak a balos, agyilag zoknik marhasága. A jobboldali férfiak is szeretnének értelmes nőkkel társalogni csak sajnos a liberális mainstream moslék degenerált felszínes idiótát csinál a nőkből, a férfiakból meg bólogató feminin papucsot.
2021. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
41%
Na de hovatűnt a kérdező honleány? Elment a háborúval foglalkozni, azért nem reagál semmire?
2021. júl. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!