Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért olyan furcsa az emberek...

Miért olyan furcsa az emberek számára, ha valaki nő/lány létére érdeklődik a második világháború iránt,és esetleg gyűjt is a témában?

Figyelt kérdés
14 éve foglalkozom a második világháború német oldalával, és mivel német nevem van, kint születtem Bajorországban valahogy ezt abszolút nem tartom furcsának,vagy különlegesnek.Viszont ha valakinek elmondom ezt a fajta hobbimat, érdeklődésemet, azonnal furcsán néz rám. Tényleg akkora baj van velem,hogy ebben teljesedik ki az érdeklődésem? Nem állok ki az utcára,és kezdek el hujjogni, mégis megbélyegeznek hogy n...i vagyok.
2021. júl. 9. 21:51
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Itt vagyok, csak nem tudtam mit írni a válaszokra. Azért tettem fel a kérdést, mert rengeteg gyűjtő ismerősöm van,akik szintén ezzel foglalkoznak,és ők néznek furcsán,hogy "hopp egy nő, mit keres itt?".
2021. júl. 9. 23:08
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

11: de ezekkel a gyűjtőkkel valamilyen találkozókon, fórumokon jöttök össze, nem? Ahova azért mentek, hogy a közös érdeklődést megbeszéljétek.


Felteszem kevés nő jár oda, ezért lepődnek meg, de ezen túl kellene lépniük, hiszen te is éppen azért vagy ott, mert ez érdekel.

2021. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Mégsem elfogadott ezek szerint még mostanság sem.Különben akkor biztosan nem tettem volna fel a kérdést. :)
2021. júl. 9. 23:15
 14/22 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező

Miért hiszed hogy ez általában az embereknek furcsa lenne és azért mert te nő vagy?

Volt valaki aki meglepődött rajta és ebből levontad a következtetést hogy "az embereknek" ez furcsa.

"Az embereket" konkrétan nem érdekli. Ha valaki elmondja hogy ilyennel foglalkozik az általánosságban érdekes és ennyi.

2021. júl. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
63%

Miért ne fogadnánank el? Attól, hogy meglepődtek?


Szélsőjobbos válaszoló, hidd el, normális embert nem fogsz találni, aki társalogna veled.

2021. júl. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
66%

Inkább a német neved miatt gyanús

Ők hallgatólagosan ugyan, de le vannak tiltva a témáról.


Nem tudom, kinek furcsa, biztosan nem járt még történész hallgatók között.

2021. júl. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Én nemcsak a 2. világháború német oldala után hevesen érdeklődő nőkről gondolom azt , hogy n.cik. A férfiakról is. Én nemek egyenjogúságának híve vagyok.
2021. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Na igen, én is erre gondoltam legfőképp,hogy a születési helyem,és a nevem miatt van az,hogy "gyanús vagyok".
2021. júl. 10. 09:17
 19/22 anonim ***** válasza:

#17, éljen az egyenjogúság!


De érdekes kutatás volna a 2. vh-ról a németek kihagyása nélkül beszélni, nem?

2021. júl. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tévedek, de az #5-t iróniának éreztem.
2021. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!