Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Melyiket válasszam a két...

Melyiket válasszam a két bakancs közül? FONTOS!

Figyelt kérdés

Kinéztem két cipőt jobban mondva bakancsot. Túrázásra, hétköznapokra kellene. Előfordulhat, hogy derékig érő vízben kell mennem túrák során. Melyik lehet a strapabíróbb? Vagy ha van más jó bakancs amit tudtok, mutassátok meg. Kb 5évig bírja extrém terhelés mellett. havonta 2x megyek ilyen túrákra. Szóval lényegében melyik a strapabíróbb.

a két bakancs:


[link]


[link]


tudom, hogy van árkülönbség de szerintem az adidas jobb lenne a gerincenmek.

Köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 30. 17:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
A BW jobb nem is tudom melyik sereg használja. talán svédek.
2010. aug. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Taktikai bakancsot ne használj terepre, mert városi terepre van kitalálva. A második bakancs JÓ LENNE, ha nem PRC-s utángyártott szär lenne, hanem igazi eredeti BW, akár használtan is jobb mint az utángyártott új. Ezt tapasztalatból mondom.
2010. aug. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%

BW - Bundeswehr


Német hadsereg, nem a svéd...

2010. aug. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Bocsi, lehet, hogy műveletlen barom vagyok, de mit keres ez a kérdés a politika kategóriában?
2010. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

csak azért kedves utolsó, mert katonai dolgok vannak benne. A kérdés kategoriája: Hadsereg hadvezetés. Honnan is tudnék meg többet katonai bakancsokról mint itt? hátha van itt katona vagy rendőr IS. aki tud tapasztalatot mondani. így már rendben vagyunk? :)


A többi válaszolónak köszönöm!

Nem tudnátok akkor valami konkrétat mondani? vegyek acélbetétest? mert azok nem replikák. vagy valami más ötlet?

2010. aug. 30. 18:29
 6/24 A kérdező kommentje:
vagy még 1 dolog eszembejutott. viszek magammal gumicsizmát, ha vízbe kell járni. akkor a sár maradt, meg a terep. csak nem árt neki... vagy mégis? elvégre minőségi bőrből van.
2010. aug. 30. 18:31
 7/24 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Azt is mondhatnám, hogy mindegy milyent veszel, lehetőleg legyen eredeti katonai, akár jó állapotú használt, akár új, mert azok tényleg strapabírók. Az acélbetétes bakancsok pedig szintén nem valók a terepre.

2010. aug. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

tehát akkor azt mondod, hogy ha megveszem a GSG9-et akkor az azért nem fog olyan könnyen szétjönni, főleg ha odafigyelek rá: ápolom stb.

elvégre ez ténleg eredeti, a német különleges egységeknél használják.

2010. aug. 30. 18:37
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom... Én az ilyen taktikai bakancsokban nem bízok, volt már Magnumom, eredeti, de nem bírta az erdei használatot. Inkább robosztus, teljesen bőrből készült általános gyalogsági bakancsokat javasolnék erdei használatra.
2010. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

és nemtudod hol lehet eredeti ÚJ bakancsot kapni? ami szerinted jó is lehet?

amúgy köszi, hogy segítessz!

2010. aug. 30. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!