Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Melyiket válasszam a két...

Melyiket válasszam a két bakancs közül? FONTOS!

Figyelt kérdés

Kinéztem két cipőt jobban mondva bakancsot. Túrázásra, hétköznapokra kellene. Előfordulhat, hogy derékig érő vízben kell mennem túrák során. Melyik lehet a strapabíróbb? Vagy ha van más jó bakancs amit tudtok, mutassátok meg. Kb 5évig bírja extrém terhelés mellett. havonta 2x megyek ilyen túrákra. Szóval lényegében melyik a strapabíróbb.

a két bakancs:


[link]


[link]


tudom, hogy van árkülönbség de szerintem az adidas jobb lenne a gerincenmek.

Köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 30. 17:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

BW,ha a kettő közül lehet választani.

Én a Magyar surranó híve vagyok már 12éve(bár nem kérdezted).

2010. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
na és olyan magyar surranót hol tudok kapni? ami biztos hogy eredeti. nem kell nekem feltétlenül BW vagy Adidas, ha azt mondod megbízható akkor biztos az. :)
2010. aug. 30. 20:17
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Katonai boltokban szerintem van.

Nekem katona ismerősöm szerezte.Nincs katona cimbid?

2010. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Kb 15000ft újonan.Ha rendesen boxolod gyűrheted 5 évig is.
2010. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
nincsen sajnos :(
2010. aug. 30. 20:31
 16/24 A kérdező kommentje:
2010. aug. 30. 20:34
 17/24 A kérdező kommentje:
ha nem nyitja meg a link akkor a legiosmilitary.hu ott látok egy surranót :) ez az?
2010. aug. 30. 20:36
 18/24 anonim ***** válasza:
47%
Igen ez az. ha ilyet veszel és rendesen ápolod is, több évig is megmarad. Nagyon jó darab.
2010. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! nagyon rendes vagy, hogy rám pazarlod az idődet és segítesz!


még egy kérdés! hogyan ápoljam? kenés fókazsírral és cipőápolóval egyszerre? vagy elég az egyik?

utoljára zaklatlak! :)


még egyszer köszönöm a hasznos tanácsokat!

2010. aug. 30. 21:52
 20/24 anonim ***** válasza:
57%
Én egyszerűen egy-egy túra után meleg vízzel lemosom, hagyom megszáradni, Kiwi boxxal bekenem egy ronggyal, recés vagy kis helyekre fogkefével viszem fel. Hagyom, hogy a box megszáradjon, majd cipőkefével kifényesítem, majd egy nylon-harisnyával tükörfényesre polírozom. Ezen kívül néha használok impregnáló spray-t, de csak nagyon esős időben. Ennyi elég is az ápoláshoz, de ha csinálsz extra cipőápolást, az még jobb.
2010. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!