Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Önkéntes tartalékos katonai...

Önkéntes tartalékos katonai szolgálat?

Figyelt kérdés

Szóval 20 éves vagyok és az lenne a kérdésem hogy ilyen adottságokkal lehetséges lenne mennem?


Igen vékony testalkatú vagyok (genetikám ilyen) 60 kiló viszont érdekes hogy 40 kilót megemelek kitartó vagyok pont emiatt mert tudom hogy nem vagyok olyan erőbe mint az átlag de meg csinálom ha bele szakadok is.


Nem vagyok büntett előéletű.


Érettségivel rendelkezek.


Nincs semmi mentális és testi betegségem


Rendészeti szakon végeztem.


Szóval mennyi esélyem van.


(de kérek mindenkit ne küldje az irány a sereg.hut mert már megnéztem de ott nem ír arról hogy milyen fizikai adottságok kellenek.


És ki kell tölteni valamilyen tesztet mint pl a BOSCH-ba (tudom teljesen más a két hely de kiváncsi vagyok.)



2021. nov. 23. 20:45
 1/4 anonim válasza:
79%
Végülis nőket is felvesznek. Majd felerősödsz. Az más kérdés, hogy mennyire fogod kedvelni. Ismerősöm nagyon utálja irak óta.
2021. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj azt elfelejtettem leírni (mert félre értetted nem nő vagyok azt nem írtam le lehet ebből gondoltad)


"Igen vékony testalkatú vagyok (genetikám ilyen) 60 kiló"

2021. nov. 23. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Senki nem értette félre. Azt mondta az első válaszoló, hogy olyan girnyó vagy, mint egy vékony csaj.
2021. nov. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Önkéntes katonai szolgálaton nincsenek fizikai követelmények.


Ami kell: Háziorvosi igazolás (Toborzóban jelentkezésnél kapod)

Üzemorvosi igazolás (Ezt a sablon papírt szintén az irodában

kapod.) De ezt szintén a háziorvosodnak kell kitölteni és

itt jó ha üzemorvos is.

Ezután még elküldenek pszihiátriára.


Ha bármi kérdésed van még ezekkel kapcsolatban vagy a fizikai részhez írj nyugodtan privátot!

2021. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!