Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Önkéntes tartalékos katonaság...

Önkéntes tartalékos katonaság munkahely mellett?

Figyelt kérdés

Aki esetleg fix munkahely mellett vállalt önkéntes katonai szolgálatot, tudnátok válaszolni nekem?

Azokon a napokon, amikor behívnak szolgálatra, a rendes munkahelyen is munkanapnak számít vagy ott fizetés nélküli szabira írnak ki?

Ez az egy dolog nem világos...Azt értem, hogy a honvédség utal a munkáltatónak, amiért elengedett, de én arra a napra csak a honvédségtől, vagy mindkét helyről kapom a fizetést?


Köszönöm a válaszokat!



2022. febr. 11. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem munkanapnak számít hanem szolgálati időnek.
2022. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen értem, de a kifizetés még mindig nem világos.

Az megvan, hogy a honvédség részéről, hogy történik az elszámolás, az nem tiszta, hogy ilyenkor ez, hogy jelenik meg a főállás munkaidő nyilvántartójában, azaz ezt a napot ott minek könyvelik el nekem és a fizetésemben a hó végén jelent e levonást a szolgáltban töltött időm.

2022. febr. 11. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem valami azt súgja, hogy nem kapsz ilyenkor fizetést.
2022. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!