Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Férfiak. Ha be akarnának...

Férfiak. Ha be akarnának sorozni titeket, mennétek, vagy gyors kereket oldanátok?

Figyelt kérdés
Ugye most ez az Ukrán helyzet miatt vetődött fel bennem. Mit tennétek, ha érkeznének a behívók?

2022. febr. 14. 08:26
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
33%
mennék
2022. febr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
30%
Nem lesz...Alig pár éve, 2014-ben történt a Krímben az orosz-ukrán konfliktus, katonai összecsapásokkal, területfoglalással. De még annyira sem ért el minket, hogy te emlékezz rá.
2022. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Jó nem lesz, de elméleti síkon fut a kérdés.
2022. febr. 14. 08:46
 4/43 anonim válasza:
79%
A mai generációt elnézve, milyen neve lenne a zászlóaljnak ami senkinek nem sérti az érzéseit, gendersemleges, vegán, laktózmentes, 3x oltott?
2022. febr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
79%

Ez már a gombok háborúja, ki nyomja meg előbb.

Ahelyett, hogy ezt a vitaminhiányos kinézetű putyint lőné ki már valaki a helyéről. Bár jönne helyette valami másik barom.

A ciki ott van, ha megtámadják a ruszkik egymást az ukránokkal, a jenkik itt a mi területünkről fognak indulni, rájuk durrantani. Mi meg kapjuk vissza az áldást...

A szíjgyártó elvileg nem engedte be ide az amerikaiakat, ezek után kiváncsi vagyok, mi lesz...

2022. febr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Pont ez jutott eszembe 4-es! Elég gyengus katonai felhozatalunk lenne. Egy két tenyeresebb talpasabb nő is jobban szuperálna, mostanában minden 5. fiú titkos vágya, hogy lány legyen 🙂
2022. febr. 14. 09:28
 7/43 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén szólva az ilyen random besorozott emberekkel kb semmit nem ér a hadsereg, max ők a feltöltőanyag akit lehet az első sorban küldeni meghalni a valódi katonák helyett. Mert gondolhatod, hogy a túlsúlyos, hobbiját tekintve gamer, ülőmunkát végző irodai adminisztrátor férfi nem sokat fog tudni hozzátenni a katonasághoz. Szóval egy ilyen férfi, ha jót akar magának, menekül. Ha családja van, akkor velük együtt. És még csak nem is lehetne érte hibáztatni. Szerintem.
2022. febr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Nyilván nem, érthető, hogy senki nem akar más hülyesége miatt elmenni meghalni.
2022. febr. 14. 09:32
 9/43 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok a véleményekre, ki igen, ki nem, és hogy miért.
2022. febr. 14. 09:33
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 80%-os látássérültként vszeg elbuknék az orvosi vizsgálatokon. Már ha eltalálok oda egyáltalán:D Sok hasznomat nem látnák.

Szerencsére. Mert ha ez nem lenne, én oszt más baromsága miatt nem akarok megdögleni..

2022. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!