Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Kitört a 3. Világháború?

Kitört a 3. Világháború?

Figyelt kérdés

2022. febr. 24. 15:49
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem biztos
58 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Szerencsére igen. Majd száz évet vártunk rá pedig úgy kellett már mint egy falat kenyér. Isten küldte ezt nekünk.
2022. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem, de most aztán van esély rá.
2022. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ott (még) nem tartunk.


Úgy gondolom, hogy amíg csak a kettő ország csatázik, addig ez nem mondható el. Akkor lehetne nyíltan kimondani, ha mondjuk beszállna még a NATO és/vagy az EU is a harcba, vagy Oroszország megtámadna még 3-4 országot, ami szomszédos Ukrajnával, esetleg Szovjetunióból kivált országokat visszafoglalási szándékkal.

2022. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti, hogy veszélyben vagyunk? Lehet jobb lenn nyugatabbra költözni?
2022. febr. 24. 16:14
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Nem. Lapozhatunk.
2022. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#4 Én nem mondom, hogy ez a helyes döntés, de őszintén szólva nekem is megfordult a fejemben, hogy hirtelen hova lehetne menni.


De szerintem amíg a NATO nem avatkozik be, nem hiszem, hogy minket megtámadnának. Ha a NATO csinál valamit, akkor lehet érdemes elgondolkodni a felvetésen.

2022. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha Oroszország teljesen elfoglalja Ukrajnát(szerintem hetek kérdése) akkor mi lesz? Mármint egy NATO tagot félnek megtámadni vagy ez nem érdekli őket?
2022. febr. 24. 16:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve hogy Oroszország NATO békepartner nem valószínű, hogy fognak tagállamot támadni. Persze a valószínűségre nem lehet adni, sőt még a logikára sem, de egyelőre még nem úgy néz ki, hogy ez bármilyen más országra is kiterjedne.
2022. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
NATO-tagot nem fognak megtámadni, ezt most az ukránok és az oroszok meccselik le.
2022. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

NATO tagot nem valószínű, hogy megtámadnak, mert akkor nem csak az az ország lesz ellene, hanem a maradék 29 NATO tagállam is. (Jó esetben)


A NATO-nak a lényege az összetartás és egymás megvédése lenne.

2022. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!