Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az ukrajnai konfliktusnak...

Az ukrajnai konfliktusnak lesz majd köze a harmadik világháború kitöréséhez?

Figyelt kérdés
Ha véget ér az ukrajnai konfliktus, az utána következő években sokkal feszültebb lesz a két nagyhatalom között a helyzet? (Pl ez egy második hidegháborút fog eredményezni? Ez vezethet majd a harmadik világháborúhoz? Szerintem a NATO haderők nem fognak a háború után kivonulni, és hasonló helyzet fog előállni mint a kubai rakétaválság, mivel az oroszok is viszonozni fogják ezt az amerikaiaknak nyugatról és északról. Ez egy olyan állapothoz fog vezetni ami alatt nagyon könnyen balul sülhet el valami. Szerintem ez kb 10-15 év múlva fog bekövetkezni

2022. márc. 29. 17:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
3# ugye ezt nem nekem akartad írni mert amit én írtam és amire reagáltál semmi köze egymásnak
2022. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
40%
Ki fog törni,ne aggódj.Nem mi leszünk az első emberiség,aki kiírtja magát.De!Ez örömhír a sok milliárd állatnak,akit nyomorúságos,semmihez sem méltó körülmények között tartunk.Szégyenlem,hogy ilyen korban embernek születtem.
2022. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
12# akkor kötlözz el valami másik bolygóra senkinek nem kelessz ha már az emberiség kipusztulását várod
2022. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Te meg tanulj meg vadászni,nyúzni,tanuld meg,milyen,amikor nem eléd rakják a készételt.Lásd a libákat,akiket te nevelsz,és hogy megbíznak benned,amikor vágni viszed őket te kis majom
2022. ápr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

14# képzeld tudom milyen amikor nem elém rakják a kész ételt katona vagyok van mikor napokig kell egy helybe lenned az erdő közepén 2-3 emberrel csak mert várod a célszemélyt.


Te nagy majom ;)

2022. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Meg mi az a szöveg hogy nem mi vagyunk az első emberiség aki kiírtja magát nehogy azt mond hogy elhisged atlantisz történetét mert felkötöm magam (mert őket tartják az előttünk élő embereknek)
2022. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen
2022. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
15-ös-ke!Kíváncsi vagyok te milyen katona vagy:)Tartalékos?Szájkaratés?
2022. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Elhisged Atlantisz történetét?:)Te vagy a másik Einstein:)
2022. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Amúgy létezett egy emberfaj,bizonyítottan!Akiknek a kognitív képességük kb. másfélszerese volt a miénknek.Ez az emberfaj húszezer évet élt a földön,ne mondja senki,hogy megmaradtak a neolitikumban.Aztán,hopp,egyszercsak eltűntek.Nos,pár tízezer év múltán nekünk sem lesz hírmondónk sem
2022. ápr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!