Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Színtévesztéssel milyen...

Színtévesztéssel milyen katonai szakon lehet elhelyezkedni? Mert tudom hogy vannak olyanok ahova színtévesztés miatt nem lehet menni. De gondolom vannak kivételek.

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 13:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
62%
Nincs kivétel, de próbáld meg letagadni. Ha a babos könyvnél nem ugrik ki nyert ügyed van.
2010. szept. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%

Most nem azért,de szerintem azért vannak ezek a vizsgálatok, mert nem mindegy hogy milyen egyenruhát látsz vagy akármi!

De biztos fogsz olyan beosztást találni, amihez nem kell!

2010. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Látom a színeket meg minden, csak a nevét nemtom, nem vagyok vak :D

Amugy jah én se ilyen lövész vagy ilyesmire gondoltam emrt az sajna kilőve sztem:(

2010. szept. 15. 15:54
 4/31 anonim ***** válasza:
90%

Próbáld meg a Híradó fegyvernemet!

-Nézz utána, - biztos, ami biztos!

2010. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
És ezeknek hol tudnék utánanézni?
2010. szept. 15. 17:22
 6/31 anonim ***** válasza:
90%

Az alkalmassági vizsgálaton a szemész orvos a szináltásodat is megvizsgálja.

Itt ki fog ugrani. A szintévesztés is kizáró ok, szóval ez azért mégis csak Honvédség, nem pedig egy könyvelői munka.

Egy katona

2010. szept. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
És akkor semmilyen szak nincs amire mehetnék?:S
2010. szept. 15. 18:45
 8/31 anonim ***** válasza:
90%

nem valószinű.

Ismétlem ez nem olyan dolog, hogy ha itt nem vagy jó, majd beraknak oda, szóval ez nem egy pályaválasztási tanácsadó, meg segítő.

Szigorú feltételeknek kell megfelelni, MAXIMÁLISAN tökéletes egészségi fizikai és szellemi állapotban kell lenned. Még a lúdtalp is kizáró ok.

Azt mondják nyomd meg a lila gombot, fogalmad nem lesz mit kell csinálni. Most épp békeidő van Mo-n, de azért egy éles helyzetben gondol el mekkora problémát okozhat a szintévesztésed, és bajba sodorhatod a társaidat is vele.

Katona

2010. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Hát faszom pedig a színtévesztésen kívül nincs semmi más problémám:@ Sportolok,semmi fizikai,lelki probléma!

De felfogtam és kösszi az infót:(

2010. szept. 15. 20:24
 10/31 anonim ***** válasza:
83%

Szomorú hír lehet ez Neked, - de próbáld megemészteni, legalább nem kergetsz illúziókat.

Én is vettem részt olyan vizsgálaton, amelyiken színes pedálokat, gombokat kellett - HANGOKKAL KOMBINÁLTAN - lenyomkodni...

Ott nincs mese!

Ezek alapján a rendőrség és a pénzügyőrség is "kilőve", - nem tudom, hogy az őrzésvédelem összes területén ilyen szigorúak-e a Téged érintő követelmények... Fel a fejjel!

2010. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!