Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Színtévesztéssel milyen...

Színtévesztéssel milyen katonai szakon lehet elhelyezkedni? Mert tudom hogy vannak olyanok ahova színtévesztés miatt nem lehet menni. De gondolom vannak kivételek.

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 13:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
92%

Na, a feladatok már egy újabb kérdés tárgyát képezik, egyrészt. Másrészt van olyan, hogy titoktartás, illetve "nem publikus" információ, és a kérdéseddel már el is érkeztél erre a pontra.

Javaslom, hogy személyesen beszélgess egy katona ismerősöddel, esetleg keress fel egy toborzóirodát, ahol bővebb információval szolgálnak neked.

Amúgy, nem olyan nehéz összerakni innen-onnan, hogy mivel is foglalkozik egy katona. Ugyanaz az ember, csak egyenruhában és egy kicsit sajátos (szabályozott) rendszerben, valami cél érdekében.

Minden jót!

2010. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Megértem hogy nem beszélhetsz erről...

De annyit el tudnál mondani hogy ez papírmunka?Vagy irodai? MEg szoktatok terepre menni?

2010. szept. 23. 20:50
 23/31 anonim ***** válasza:
63%
Egyenruhában minden megtörténik.
2010. szept. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Röhögőgörcs ***** válasza:
78%

Én már egészen kis korom óta katonának készülök. Tökéletes fizikai és szellemi állapotban vagyok, rendszeresen sportolok. Hamarosan felvételizek a Zrínyire, a katvez szakra és mindennél jobban be is szeretnék kerülni oda, hogy felderítő lehessek, viszont enyhe színtévesztő vagyok és sajnos nemrég hallottam, hogy ez bizony kizáró ok. Igazából, soha nem volt semmilyen problémám ebből fakadóan, csak azt a hülye könyvet nem tudom végig. Az eleje még megy, a vége már nem.


A szóban forgó "lila gombot", pedig minden habozás nélkül megnyomnám, ha erre kérnének, mivel nem vagyok színvak.:) Tökéletesen látom egyébként a színeket, csak a nagyon kis különbségeket nem veszem észre abban a könyvben.


Mindenesetre megpróbálok gyakorolni vagy megpróbálom megjegyezni azokat a képeket. Másként sajnos nem tudom elképzelni a jövőmet.

2010. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Én is ugyanúgy vagyok vele mint te Utolsó :S
2010. szept. 27. 15:00
 26/31 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy....
2010. szept. 30. 17:50
 27/31 anonim ***** válasza:
84%

Én azt olvastam, hogy színtévesztés enyhe zavarával majdnem minden szakra lehet menni, színlátás kifejezett zavaránál vannak nagyobb korlátozások. Hogy ebből mi igaz azt nem tudom.

Szintén egy szítévesztő (enyhe zavar)

2010. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
És nem tudtok olyan oldalt ahol ezt meg tudnám kérdezni egy szakértőtől? E-mail cím esetleg?
2010. szept. 30. 20:20
 29/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz be egy toborzóirodába, ott biztosan tudnak segíteni.
2010. okt. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Jó de nem nagy városban lakok,és itt nincsen a közelben meg az macerásabb. Azért érdekelne e-mail cim vagy valami.
2010. okt. 1. 16:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!