Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A fiatalok mért ukrán pártiak?

A fiatalok mért ukrán pártiak?

Figyelt kérdés
Én oroszpárti vagyok, pedig fiatal vagyok. Fideszes se vagyok, se kárpátaljamániás mégis oroszpárti vagyok.

2022. júl. 3. 06:59
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
30%
Mert csak a libsi médiát nézik.
2022. júl. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
68%

Előbb írd le mit értesz ukrán, vagy orosz párti alatt.


És utána majd válaszolok.


Csak mert itt ugye tudod hogy nem az a kérdés hogy ukrán vagy orosz párti vagy-e...

Hanem hogy elítéled vagy nem ítéled el azt hogy szuverén államokat beszántson egy másik szuverén állam csak mert nem tetszik neki...

Mi lene ha minket szántana be egy szomszéd állam?

Akkor is feltennéd ezta kérédést? Akkor is orosz párti lennél?

Gondolkodni nagyon hazsnos dolog, gyakorold, nem fog megártani:)

2022. júl. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
75%

Nem csak a fiatalok, mindenki ukrán párti.

Én csak itt a gyakorin látok 1-2 olyat akik az agresszor oldalán álnak.

De ezen kívül mashol sehol.


Ami logikus.

Mert tegyük fel ülsz a lakasodban, erre betörik az ajtódat bejönnek 3an és össze vissza vernek....majd közlik hogy mától ők itt laknak.

Az ilyesmi köztörvényes bűncselekmény és ugyanezt teszik az oroszok.

Aki meg ilyenekkel szimpatizál az önpusztító beteg elme.

2022. júl. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
74%
A fiatalok általában az elnyomó diktátorok ellen, és a szabadság mellett vannak, és Putyin ugye egy erőszakos diktátor a saját hazájában is (ellenzékiek megöletése, koncepciós perekkel bebörtönzése), és a szomszédja ellen is katonai aggressziót követ el.
2022. júl. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 Drakula ***** válasza:
14%

"Nem csak a fiatalok, mindenki ukrán párti."

Csak a szavazók 2/3-ada nem az de tudjuk hogy szokásotok le tagadni a legtöbb nektek nem tetző tényt. "ilyen nincs"

2022. júl. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
42%

6: a fideszes vezetők is az ukránok mellett vannak, és a fideszhívek őket követik:


Novák Katalin is üzent az ukrán tévénézőknek

[link]

2022. júl. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%

#6-os


Azért ez nem igaz, hogy aki Fideszes az orosz párti. Szerintem csak a szektás része az aki orosz párti, hisz ezt diktálja nekik a pártjuk, a többieket pedig annyira nem érdekli a háború csak legyen béke kategória.


Amúgy teljesen 1984 (George Orwell) érzésem van, ahol eddig még Eurázsia ellen harcoltunk, viszont, hogy szövetségesek lettek, ezért a híreket meghamisítva az az eredmény jön ki, hogy mindig is Eurázsia mellett harcoltunk. A Fideszes szektás réteg is ilyen, ők már kb abban a hitben vannak, hogy az Oroszok mikor megszálltak minket akkor velünk voltak, csak úgy mint most.

2022. júl. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg az 56-os Pesti srácok nem értik, hogy lehet egyáltalán valaki oroszpárti és magyar is egyben...
2022. júl. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
60%

2# csak az a baj, hogy Ukrajna nem volt szuverén állam.

Gazdasági gyarmat (volt de most is az) + tömték bele a fegyvereket 2014 után.

Ettől még semmi nem magyarázza az orosz agressziót de az, hogy provokálva volt Oroszország, tény. Ukrajna USA felfegyverzésével és orosz kisebbségek elleni folyamatos atrocitásokkal.

Ez se kerülje el senkinek a figyelmét.

2022. júl. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
43%
Pl. lásd a Biden család Ukrajna érdekeltségi, és ez csak alig valami abból ami látszik.
2022. júl. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!