Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A fiatalok mért ukrán pártiak?

A fiatalok mért ukrán pártiak?

Figyelt kérdés
Én oroszpárti vagyok, pedig fiatal vagyok. Fideszes se vagyok, se kárpátaljamániás mégis oroszpárti vagyok.

2022. júl. 3. 06:59
1 2 3 4
 31/37 Drakula ***** válasza:
29%
30-as Mondjuk az USA-ról nem mond hülyeséget, de a többivel egyetértek veled.
2022. júl. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
37%
Kedves 23-as! Minden előzmény nélkül megkérdeztem a(z ukrán, Ukrajnában élő) páromat arról, hogy valaha látott-e kivégzést az állami tv-ben, mert valaki ezt írta a neten. A reakciója: "uhm, mit szív az illető?! :D" De azt ne felejtsük el, hogy ugye ők orosz gyerekeket is esznek amúgy. ;) Ha már ennyire hiszékeny vagy...
2022. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
45%
Akik támogatják Oroszországot általában 8 osztályt vagy szakmunkásképzőben átrugdalt emberek, tehát sok eszük nincs.
2022. júl. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
52%
Nem mindegyik, csak akinek kimosta az agyat a liberális mèdia. A nagy ukrànfanatikusok pedig "elfeledkeznek" arról, hogy a háború előtt kedvenc országuk népírtást követett el. Most pedig nyavajognak, hogy az oroszok teljesen jogosan visszalőnek.
2022. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
55%
Ezek szerint 56-ban is ennyire erős volt ebben az országban a liberális média? Már akkor is mindenki agymosott volt, kiváltképp a srácok Pesten?
2022. júl. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
55%
#35 Ukrán, Fehérorosz ès román katonák ellen harcoltak akkor. Egyik sem volt orosz.
2022. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Vans$ ***** válasza:
45%
Ezt a kérdést fordítva is fel lehetne tenni :)
2022. júl. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!