Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A fiatalok mért ukrán pártiak?

A fiatalok mért ukrán pártiak?

Figyelt kérdés
Én oroszpárti vagyok, pedig fiatal vagyok. Fideszes se vagyok, se kárpátaljamániás mégis oroszpárti vagyok.

2022. júl. 3. 06:59
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
52%
Mert érzelmileg hatnak rájuk azzal, hogy hogy szenvednek az ukránok.
2022. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
66%
Mert gondolkodnak...
2022. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
52%

"és Putyin ugye egy erőszakos diktátor a saját hazájában is"


Nem védeni akarom (sajnos itt valahogy ha az ember neutrális hozzáállást ír akkor azonnal a másik oldalhoz sorolják)


De Zelenskyj nem az? Hivatalosan engedélyezve van a kínzás, az állami TV ben orosz katonák kivégzését közvetítették ISIS módjára. Lehetne sorolni a civil lakossággal is mit csinálnak. Szélsőséges egységeket hoztak létre még jóval a háború előtt állami pénzből stb.

2022. júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
39%
Mert a fiatalok többsége libbant, ezért ukrán párti.
2022. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy az ismerőseid egy része x vagy y párti, nem jelenti azt, hogy mindenki az.
2022. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
32%

"De Zelenskyj nem az? Hivatalosan engedélyezve van a kínzás, az állami TV ben orosz katonák kivégzését közvetítették ISIS módjára."


Kérlek linkelj ilyen eseteket, ja hogy nem tudsz?

2022. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
39%
26: orosz hátterű álhír oldalak tele vannak ilyen hírekkel, és ezt persze készpénznek veszik egyből a moszkoviták
2022. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
34%
#8 úgy ahogy egy németpárti is lehet magyar
2022. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
55%

Azért, mert kimosta az agyukat a nyugati média propaganda. Nem tudnak gondolkodni. Tipikus agyhalott NPC-k.


07:03 és 07:22


A náci Ukrajna agresszor. Népirtást követtek el az orosz kisebbség ellen, elnyomják a kisebbségeket.


Azért kötelező támogatni a náci ukránokat, mert ez Amerika érdeke. Ukrajna egy amerikai bábkormány. USA puccsal megdöntötte az előző ukrán kormányt, és a bábját, Volodimir Zelinszkij nevű színészt rakta oda helytartónak.


07:39


Az elnyomó diktátor a náci Ukrajna. Betiltották az összes ellenzéki pártot és médiát. Az ukrán hadsereg a saját civil lakosságát is túszul ejti, nem engedi meg nekik, hogy elmeneküljenek, élő pajzsként használják az oroszok ellen.


Ukrajna a világ egyik legkorruptabb országa.


08:24


USA az, aki terrorizálja a világot. Mesterségesen generáltak álhíreket, és lerohantak országokat (pl. Irak). USA volt az, aki atombombákat dobált le, ezzel többszázezer civilt megölve. És akkor még ők és a nyugati média által agymosott birkák hiszik azt, hogy övék a morális fölény.

2022. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
46%

29


Ez olyan kőkemény orosz propaganda az agyad eldobod.


Forrás? Valami? Ez egy idepötyögött szöveg.

2022. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!