Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A fiatalok mért ukrán pártiak?

A fiatalok mért ukrán pártiak?

Figyelt kérdés
Én oroszpárti vagyok, pedig fiatal vagyok. Fideszes se vagyok, se kárpátaljamániás mégis oroszpárti vagyok.

2022. júl. 3. 06:59
1 2 3 4
 11/37 meszike91 ***** válasza:
66%
Mert nem szeretem az oroszokat. Terrorizáltak ők már mindenkit a környéken, minket is. Az volna a legjobb ha többé senkit se lennének képesek terrorizálni.
2022. júl. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom, hogy tetszene ha a ruszkik megerőszakolnák az anyádat vagy a húgodat úgy, hogy még végig is kellene nézned, mert a elfordítanád a fejed akkor kapnál egyet a puska végével, vagy lábon lőnének.. A ruszkik nagyon beteg dolgokat művelnek.
2022. júl. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
72%
Én Tiktokon nagyon sok Oroszpártit látok. És a Tiktok felhasználók átlagéletkora az egyik legalacsonyabb, sokan még 18 sincsenek. Nem tudom mit akarsz.
2022. júl. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
53%

A provokatív, degenerált hülyegyerekek az oroszpártiak.

Jópofaságból, buliból, heccből, mert normális észérvet nem látok mellette.

Lehet pár nacionalista ukrán is csinált ezt-azt, de annak milliós hatványa már, amit most a ruszkik művelnek.

És nacionalizmusra, nem nacionalizmus a válasz.

Értelmes emberek szerint.

2022. júl. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
55%
Mert a fele megbukott töriből és egy könyvet nem olvastak el maguktól.
2022. júl. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
66%
Egy magyar embernél elég furcsa, ha oroszpárt, tekintve, hogy 40 évi megszállással tönkretették az oroszok az országot.
2022. júl. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
51%

#17


Mégis sok Fideszes oroszpárti, mivel azt diktálja nekik a párt.

2022. júl. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
42%

Történt erre vonatkozóan közvéleménykutatás, ami stabilan megállapította, hogy a fiatalok ukrán pártiak ?


A sok mostani fiatal oroszhívőnek 1945 és 1990 között kellett volna élni itt az országban, vagy valamelyik akkori szovjet tagköztársaságban, netán orosz területen, csak hogy megélje valójában is, mi az "orosz romantika".


Valahol egyébként az ukrán is egy félbarbár nép.


A magyar meg "genetikusan alattvaló" Kertész Ákos meghatározása szerint.

Azaz jobbágymentalitású.

2022. júl. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 Drakula ***** válasza:
34%

Igazából a legtöbb "orosz párti" mint mondjuk én, simán csak nem akar segiteni az ukránoknak.

Viszont a ti szemetekben "aki nincs velem, ellenem van".

2022. júl. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
71%
A kedvencem, hogy akik a legjobban puffognak azért, mert anno a kisebbségekre hivatkozva szétszedték az országot, az állva tapsol, amikor most ugyanezt teszik a szomszédban.
2022. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!