Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Vlagyimir Vlagyimirovics...

Vlagyimir Vlagyimirovics Putyin kezd felsülni? Lassan egy éve ostromolják Ukrajnát, de semmi komolyabb eredményt nem tudott elérni a hadseregével. Értem én a dumát, hogy ez csak a bemelegítés, de kezd elég kínossá válni a helyzet.

Figyelt kérdés

2022. dec. 11. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%

Valóban elég kínos.

Ott van az orosz hadsereg egy töredéke, a régi orosz fegyverekkel - szemben velük a teljes NATO felvonult pénzzel, paripával, fegyverrel, információval, és még mindig ott tartunk 10 hónap után, hogy az oroszoké Ukrajna jelentős része.

A nyugatiak kifogynak lőszerből, átadható fegyverekből, pénzből, Ukrajna lassan teljesen rommá lesz bombázva, de az oroszok még pont úgy háborúznak mint 6 hónappal ezelőtt. És most kezdődött csak el a tél.

Szerintem is tiszta ciki a helyzet.

Csak nem az oroszoknak egyedül.

2022. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
4 megye csatlakozott Oroszországhoz, rég nem gyarapodott ennyire Oroszország. Ukrajna kezd összeomlani.
2022. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 MDaniel98 ***** válasza:
90%
Hát igen, én is azt hittem, hogy eddigre már minden katonai műveletnek vége lesz és a békeszerződés szövegét finomítják majd, de nagyon nem ez lett.
2022. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%

Jó lehet olyen rugalmasnak lenni mint az itteni orosznyalók! (Gondolok itt a ket ésfél pipásokra) tavasszalmég arról írtak, hogy az is büncselekmény hogy az ukránok egyáltalán harcolnak, elvégre úgysincs esélyük megállítani a nagy, modern, jól felszerelt orosz hadsereget...

Most meg itt tartunk, hogy nem is nagy, nem is modern! (Mondják pont ök!) Lassan kiderül, hogy ez nem is az orosz hadsereg!

2022. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

"Putyin kezd felsülni?"

Csak a nyugati médiában!

2022. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
#5 Egy fokkal jobb annál amikor újra meg újra meghal. :)
2022. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

igen,kínos Ukrajnára nézve.

1.Ukrjanában nem is a teljes orosz haderő van jelen.

2.a nato fegyverekkel,tamogatásokkal ellátva is csak úgy foglaltak vissza területet,hogy onnan az oroszok csak úgy kisétáltak.

3. Oroszország tart megszállás alatt területet Ukrajnából,és Ukrajna csak azokat a területeket tudta eddig visszafoglalni,amit oroszország direkt hagyott.csak,hogy említcsek egy példát: az északi front-oroszok fogták magukat és kivonultak azaz feladták az elfoglalt területet és itt semmi "visszafoglalás" nem volt az ukránok részéről.

a keleti fronton is csak azt tudták "visszafoglalni" ahonnan az oroszok kivonultak önként.


nemértem a 4-est miért orosznyaló az aki reálisan látja a helyzetet? aki nem hiszi el a médianak,hogy Putin haldoklik,vagy már többször meg is halt, az orosz gazdaság meg már legalább 3-szor össze kellett volna omlania 🤔

2022. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%

#7 "nemértem a 4-est miért orosznyaló az aki reálisan látja a helyzetet? aki nem hiszi el a médianak,hogy Putin haldoklik,vagy már többször meg is halt, az orosz gazdaság meg már legalább 3-szor össze kellett volna omlania 🤔"

Miért, miért?

Mert ezt írta a nyugati média, hogy "orosznyaló az aki reálisan látja a helyzetet, aki nem hiszi el a médianak,hogy Putin haldoklik,vagy már többször meg is halt, az orosz gazdaság meg már legalább 3-szor össze kellett volna omlania".

2022. dec. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Az a terv, hogy amit megszálltak, megtartják. Eddig sikerült.
2022. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
Putyin nem most kezd felsülni, azt már február végén elkezdte, amikor rájött arra, hogy ez nem úgy fog működni, ahogy azt ő elképzelte.
2022. dec. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!