Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van bizonyíték Hitler népirtás...

Van bizonyíték Hitler népirtási tetteiről, vagy a gázkamrák létezéséről?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy csak a zsidók találták ki az ilyen dolgokat utólag...jó,tudom hogy ölt meg sok embert,de 6 milliót?és ilyen módon?gyerekeket?nőket is?gázkamrában? Egy dokumentumfilmet is láttam nemrég,amiben az volt hogy pl.az auswitzi koncentrációs táborba nem engednek senkit (zsidó kéz van rajta már régótta),és még nem vizsgálta meg belül senki,ha igen akkor nem taált égetésre,gázra utaló dolgokat,meg ilyenek...

Meg ugye van a cionizmus(csinálnak mocskos dolgokat a zsidó vezetők,de van köztük sok rendes ember,én nem utálom őket),és hogy ezeket ők találták ki...

???


2010. okt. 4. 19:47
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
61%
Nincs, sőt orvosszakértői vélemények támasztják alá, hogy ilyen módon nem végeztek ki embereket.
2010. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
62%
En NEM hiszek a holokausztban, de mar unom az ilyen kerdeseket. Heti szinten irjak ki. Emellett orulok, hogy te sem hiszek a zsidok mesejeben.
2010. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
62%
hiszel*
2010. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
49%
Temérdek bizonyíték van, csak ugye a vakbuzgó netnácik egyiket sem tekintik hitelesnek.
2010. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
70%
Az tény hogy rengeteg ember vesztette életét ezekben a táborokban, de egyről sem sikerült bebizonyítani, hogy ilymódon. Legtöbbjük halálát Tífusz okozta, második helyen szerepel az éhezés, embertelen bánásmód, és csak harmadik a bizonyítottan erőszakos halál, például kivégzés által vagy egyszerűen munka közben agyonverték, esetleg emberkísérlet áldozata lett.
2010. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
72%

"Temérdek bizonyíték van, csak ugye a vakbuzgó netnácik egyiket sem tekintik hitelesnek."


Kétlem, hogy a vakbuzgó netnácik véleménye számít a tudósokkal szemben. Ám most megadjuk neked a lehetőséget, hogy mutass egy cáfolhatatlan bizonyítékot a gázkamrás kivégzésekre a vakbuzgó netnáciknak.

2010. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
ahha. köszönöm szépen a válaszokat! jöhetnek még.
2010. okt. 4. 20:01
 8/47 anonim ***** válasza:
40%

"Ám most megadjuk neked a lehetőséget, hogy mutass egy cáfolhatatlan bizonyítékot a gázkamrás kivégzésekre a vakbuzgó netnáciknak."


Természetesen, amint felmutatsz egy megcáfolhatatlan bizonyítékot a gázkamrák nemlétezésére! Ha már akadémiai vitába keveredünk.

2010. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
64%
Walter sohasem az ártatlanságot kell bizonyítani. Egyébként van és meg is osztom veled. De én kértem előbb ezt tartasd tiszteletben.
2010. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
70%
Oké. Akkor először is: A gázkamrák létezésével kapcsolatos állítások közül melyikeket kezeled fenntartásokkal, vagy esetleg kategorikusan meg is cáfolod? Megpróbálom legjobb tudásom szerint megállapítani az állítás valószerűségének a mértékét.
2010. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!