Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van bizonyíték Hitler népirtás...

Van bizonyíték Hitler népirtási tetteiről, vagy a gázkamrák létezéséről?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy csak a zsidók találták ki az ilyen dolgokat utólag...jó,tudom hogy ölt meg sok embert,de 6 milliót?és ilyen módon?gyerekeket?nőket is?gázkamrában? Egy dokumentumfilmet is láttam nemrég,amiben az volt hogy pl.az auswitzi koncentrációs táborba nem engednek senkit (zsidó kéz van rajta már régótta),és még nem vizsgálta meg belül senki,ha igen akkor nem taált égetésre,gázra utaló dolgokat,meg ilyenek...

Meg ugye van a cionizmus(csinálnak mocskos dolgokat a zsidó vezetők,de van köztük sok rendes ember,én nem utálom őket),és hogy ezeket ők találták ki...

???


2010. okt. 4. 19:47
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
66%

Na itt vagyok, csak CS-ztem egy jót.


Első találat Googleval:


[link]


1944. Aug. 23, hullaégetéshez használt gödör (ugye ekkor már a napi "kvóta" meghaladta a krematóriumok kapacitását). Egyébként tudtommal a krematóriumok ha tehették koksszal működtek, ami a magas égési hőmérséklet miatt nem termel sűrű füstöt.


"A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:43"


Nem mind a hatmillió (valójában 5.1 és 5.9 millió között lehet) került Auschwitzba. 800 ezer és 1.2 millió között lehet, ebből nem mindet gázosították el, úgyhogy a 600 ezer az még reális is.

2010. okt. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
61%

röviden egyszerűen:

-koncentrációs és munkatáborok, kényszermunka, éhezés, sanyarú körülmények, betegségek, sok halál => volt

-haláltáborok, gázkamrák, tervezett tömeges kivégzések, 6 millió áldozat => nem volt

2010. okt. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
61%
2010. okt. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
62%

Értem én Water, és most sikerült épp azt megtalálnod, amiről azt írtam, egyetlen képen látható vékony fehér valószínűleg fa égetéséből származó fehér füst. És majd ha egyszer rád avasodik egy darab szalonna vagy elpusztul egy csirkéd, próbáld meg elégetni és figyeld meg a füstjét. Értem én hogy ezek lesoványodott emberek voltak, de akkor sem lehet ennyire tiszta és fehér a füst ha ott hullát égettek volna. Ám de nem szeretnék szőrszál hasogatónak tűnni, fogadjuk ezt el hullaégetésből származó füstnek.


Ám akkor is marad egy nyitott kérdés: Miért csak egy képen?

A szövetséges felderítők ott röpködtek minden alkalommal mielőtt bombázni kezdték a tábortól 6km-re lévő Buna műveket. Szám szerint nem tudom megmondani hány, de elég sok felvétel készült. Ebből egyetlen egy az amin egyáltalán van valamilyen füst.

2010. okt. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

Ám de mutatok én neked közelebbi képet:


[link]


Ezen például jól látható, hogy gödörben hullákat égetnek. És ez elég jó bizonyíték arra hogy a fogolytáborokban hunytak el emberek. Ami ugye még ha nem lett volna tífusz járvány sem lepne meg senkit. De kérdem én, le tudjuk olvasni a képről a halál okát?

2010. okt. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
61%
Walter, azt mondd mar meg nekem, hogy lehet az, miszerint Auschwitz volt parancsnoka, a nurnbergi peren azt mondta, hogy 4millio embert gazositottak el Auscwitzban, most meg ugy tanitjak, hogy 1.1milliot.
2010. okt. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

"Nem mind a hatmillió (valójában 5.1 és 5.9 millió között lehet) került Auschwitzba. 800 ezer és 1.2 millió között lehet, ebből nem mindet gázosították el, úgyhogy a 600 ezer az még reális is."



Lehet, hogy reális a 600ezer. A nemzetközi vöröskereszt jelentése szerint 300ezer körüli halálos áldozat volt, ez viszont az összes táborra vonatkozó adat.


[link]

[link]

2010. okt. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

"Egyébként tudtommal a krematóriumok ha tehették koksszal működtek, ami a magas égési hőmérséklet miatt nem termel sűrű füstöt. "


Rendben, fogadjuk el ezt az állítást is és a képen szereplő füstöt is hullaégetésből származó füstnek. Ám továbbra is nyitott marad a kérdés, ha hatmillió zsidó és ötmillió nem zsidó áldozatot végeztek ki és ebből 1.1milliót Auschwitzban, hogyan lehetséges hogy mindössze egyetlen képen találtuk meg ezt a vékonyka fehér füstöt?

2010. okt. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
9%
van
2010. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
24%
iparilag megy itt a nácimosdatás
2010. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!