Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van bizonyíték Hitler népirtás...

Van bizonyíték Hitler népirtási tetteiről, vagy a gázkamrák létezéséről?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy csak a zsidók találták ki az ilyen dolgokat utólag...jó,tudom hogy ölt meg sok embert,de 6 milliót?és ilyen módon?gyerekeket?nőket is?gázkamrában? Egy dokumentumfilmet is láttam nemrég,amiben az volt hogy pl.az auswitzi koncentrációs táborba nem engednek senkit (zsidó kéz van rajta már régótta),és még nem vizsgálta meg belül senki,ha igen akkor nem taált égetésre,gázra utaló dolgokat,meg ilyenek...

Meg ugye van a cionizmus(csinálnak mocskos dolgokat a zsidó vezetők,de van köztük sok rendes ember,én nem utálom őket),és hogy ezeket ők találták ki...

???


2010. okt. 4. 19:47
1 2 3 4 5
 11/47 hollófernyiges ***** válasza:
81%

[link]

Itt írják hogy az amerikaiak lefilmezték a dachaui gázkamrát és krematóriumot és bizonyítékként használták fel a nürnbergi perben 1945 novemberében.

2010. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
79%
Halottakat felhasználni propagandacélokra régi nemes hagyományokra visszatekintő szokás. Én nem tudom, kinek higgyek, mindkét oldalnak jó érvei vannak. De van, ami biztos: koncentrációs táborok voltak, és ezekben a táborokban foglyok milliói haltak meg, ezt senki sem vitatja. Függetlenül attól, hogy voltak-e gázkamrák, egyetlen civilizált ország sem hagyhatja a polgárait magatehetetlenül, falak közé zárva tömegesen elpusztulni.
2010. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
86%

Azt állítom a mai napig nem találtak rájuk bizonyítékot. És hogy orvosszakértői vélemények egyértelműen kimondják, idézem:


"Nem találtunk egyetlen, bizonyítottan cianidmérgezésben elhunyt holttestet vagy annak földi maradványait."


Jó, cáfold meg az orvosszakértőket, ám szerintem azt te is tudod, hogy olyan helyiséget sem találtak ami gázkamraként üzemelt volna és ez egyértelműen bizonyítható lenne. A ma Auswitzban mutogatott kamra csatornarendszere közvetlenül a tiszti kórházra csatlakozott és mikor ezt így berendezték nem is ügyeltek ennek eltüntetésére. De valójában ha ott csak egyetlen ilyen akciót is végrehajtottak volna a német tiszti kórház valamennyi ápoltja azonnal életét veszti.

2010. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
86%

És amit cáfolhatatlannak tartok azok a légi felvételek:


[link]


Igen ezt most csak neten tudom neked mutatni, de ezek a valóságban is léteznek papírképeken. De ha jól szemügyre veszed a kereső szó Auschwitz Air Photo, válogatás nélkül láthatod mindazon képeket melyeket a holokauszt revizionistái és állítói közös erőfeszítéssel pakoltak a netre. Semmi meglepőt nem találsz a fotókon? Én ige, nevezetesen azt hogy bármely időpontban készültek is, még ha a krónikák állítják is hogy aznap tömeges elgázosítás és hullaégetés zajlott a táborban, még az azon a napon készült fotókról is hiányzik a hullaégetésből származó sűrű fekete füst. Azt megértem, hogy hiányozhat egyről, akár kettőről is. Mert hátha téves a dátumozás és aznap nem égettek. Ám tudod mi a gond? A többszáz felvétel közül egyet nem találsz amin szerepelne az említett füst. Egyetlen kép van melyen vékonyka fehér, valószínűleg fa égetéséből származó füst látható.

2010. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
64%

Megvan a véleményem az akkori orvosszakértőkről. Példa a Malmédy "mészárlás" (valójában szökési kísérletet követő tűzpánik). Az amerikaiak orvosszakértője a holttestek megvizsgálásakor arra a véleményre jutott, hogy a németek a lelőtt, de még élő emberek szemét vájták ki. Valójában rég halottak voltak, és a tettesek a hollók és egyéb vadon élő állatok voltak. Ennyit a bizonyítási eljárásaikról.


A mostani kamráról meg szeretnék látni egy rajzot vagy egy fényképet, ami az állításod bizonyítja.

2010. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
91%

És amit cáfolhatatlannak tartok azok a légi felvételek:


[link]


Igen ezt most csak neten tudom neked mutatni, de ezek a valóságban is léteznek papírképeken. De ha jól szemügyre veszed a kereső szó Auschwitz Air Photo, válogatás nélkül láthatod mindazon képeket melyeket a holokauszt revizionistái és állítói közös erőfeszítéssel pakoltak a netre. Semmi meglepőt nem találsz a fotókon? Én ige, nevezetesen azt hogy bármely időpontban készültek is, még ha a krónikák állítják is hogy aznap tömeges elgázosítás és hullaégetés zajlott a táborban, még az azon a napon készült fotókról is hiányzik a hullaégetésből származó sűrű fekete füst. Azt megértem, hogy hiányozhat egyről, akár kettőről is. Mert hátha téves a dátumozás és aznap nem égettek. Ám tudod mi a gond? A többszáz felvétel közül egyet nem találsz amin szerepelne az említett füst. Egyetlen kép van melyen vékonyka fehér, valószínűleg fa égetéséből származó füst látható.

2010. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
68%
Walter. Bocs de az amúgy sem gyors netem ma csigalassúsággal dolgozik. A most Auschwitzban mutogatott gázkamrának kikiáltott helyet meg saját szemeddel megnézheted az ma is látogatható. És ha még utána is azt fogod állítani, hogy márpedig ott embereket végeztek ki hidrogéncianid által akkor én hinni is fogok neked.
2010. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
67%

Én elhiszem a gázkamrák létezését, a sokféle kínzási és gyilkolási módot.


Amit nem hiszek azok a számok. 6 millió halott? Max. 600 ezer. Azt fizikailag bebizonyították, hogy akkora energia kell egy emberi test hamuvá égetéséhez, hogy ilyen gyárszinten nem tudták volna kivitelezni, mint ahogy terjesztik.

2010. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
35%

"Walter. Bocs de az amúgy sem gyors netem ma csigalassúsággal dolgozik."


Gondolom amúgy sem túl jó az Internet Kínában...

2010. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!