Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az orosz ukran haborurol...

Az orosz ukran haborurol milyen rossz dolgok vannak amikrol probalnak hallgatni az emberek?

Figyelt kérdés

Szerinted milyen dolgok vannak amiket elnemitanak a hircsatornak az internet.

Amit csak az oroszokra mondonak de az ukranokra nem peldaul hogy nagyok a vesztesegeik.



febr. 3. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Ki mond olyat, h az ukránoknak nincsenek nagy veszteségei?

Miért kell minden kérdést fideszes félrevezető módon feltenni?

febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Csak ukrán híreket nyom a média a magyar is meg a nyugati is

Nézz orosz csatornát ha oroszra helyzetre is kíváncsi vagy, én szoktam orosz csatornát is nézni direkt ezért

Nem finomkodnak a fronton láttam pár videót de azért annyira nem vészes pár túlkapás az van de az minden háborúban előfordul

febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb gond szerintem, hogy nem mutatnak meg véres videókat kikockázva minden este. Itt lehetne mindkét oldalról mutatni, mert a katonák csak átlagos emberek és mindkét oldalnak felesleges borzalmakat kell átélnie…


Szerintem a legnagyobb gond, hogy az emberek fociként tekintenek a háborúra és van egy szimpatikus csapatuk, a másikat meg nyílván utálják. De egy értelmes világban magát az egész háborút el kellene ítélni és egy borzasztó tragédiaként felfogni. Én komolyan mondom, hogy felnőtt emberekkel kötelezően nézetnek gopro-val felvett videókat a frontról, pláne az elsősegélyt nyújtók szemszögéből…


Na mindegy, szerintem az a végtelenül szomorú, hogy a háború szó mögé a legtöbb ember nem egy lehangoló, tragikus, brutális és véres képet rak, hanem valami akció filmet vagy második vh-s dokumentum filmet:(

febr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudnak elhallgatni semmit... 2024 van.

Az interneten fent van már kb 10.000 videó a háborúról és ott vannak azért "durva" dolgok.


Pl. amikor a ruszki levágta késsel az ukrán hadifogoly heréit.

Vagy amikor a ruszki fejbelőtte az ukrán hadifoglyot mert az azt mondta, hogy slava ukraina.


Ezek kb 1 éve történtek.

Előtte normálisak voltak az ukránok az orosz hadifoglyokkal de ezek után érthető módon "enyhén" berágtak és nem igazán szednek hadifoglyokat...

Illetve kivégeztek egy rakás náci orosz hadifoglyot.

febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!