Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha már 2-3-szor meghúztak...

Ha már 2-3-szor meghúztak akkor már próbálnak átlökni mert ugye 5 forgalmi vizsga bukás után már nekik is rossz pont. Miért rossz nekik hogy PÁV-ra küldjenek?

Figyelt kérdés
Erre lennék kíváncsi. Teljes egészében ugy vettem észre, hogy forgalmi vizsgán az emberek kb a 3.- vagy 4. vizsgán mennek át.. Lehet reménykedni abba, hogy PÁV előtt átengednek mindenkit? Ne haragudjatok de nem vagyok hajlandó olyan válaszokat olvasni, hogy ez kamu stb., mert én látom hogy csak azért szemétkednek mert nem fizetek. Ezt hallottam hogy a PÁV rájuk is rossz fényt vet, és ott már nem nagyon merik.

2018. dec. 20. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Azért hallottam már olyat, akit PÁV-ra küldtek - meg egy csomó olyat is, akik elsőre átmentek, ahogy hallom, inkább csak Pesten "divat" elsőre sokakat húzni.
2018. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Minden vizsgám elsőre sikerült, pedig volt jónéhány. Soha nem kentem meg senkit. Hogy egyszer buktatnak szemétkedésből, azt még elhiszem. De ha valaki kétszer, háromszor bukik, ott valószínűleg más gond van. Vagy az oktató rossz, vagy a tanuló, vagy mindkettő. Ha veszélyesen vezetsz, nem fognak átrugdosni a negyedik vizsgán sem.
2018. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
budapestről van szó!!
2018. dec. 20. 13:28
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Aztán vezetni tudsz-e?
2018. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
Azt engedik át aki profi vagy aki elintézte valahogy alternatívban , nincs sajnálkozás stb mert ez egy üzlet és részben komoly felelősség . Vegyél külön feketén órákat és gyakorolj nagy területen ismerős mellett . Én amatőr voltam mégis küldtek vizsgázni , 2 bukás után vettem egy autót . Utcákban vezettem meg minden este - hajnalban autóztam . 1,5 hónap múlva 3 pótóra után sikeresen vizsgáztam . Szomorú hogy sajnos a kapcsolatok meg a korrupció ostoba veszélyes barmokat ereszt ki a közutakra .
2018. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Én 2x buktam mikor oktatót váltottam. Vele inkább nulláról újrakezdtem mindent, hátha tényleg olyan béna vagyok. Mondta, hogy nem, csak itt tényleg fizetni kell.

A 3. vizsgámon már fizettem. A vizsga után (mert a 45 percet attól még le kellett vezetni) közölte a vizsgabiztos, hogy neki tiszta a lelkiismerete, mert nagyon ügyesen és biztonsággal vezetek. Legszívesebben felképeltem volna...

Ez is Budapest volt, lassan 8 éve. Azóta is balesetmentesen vezetek, mindennap.

2018. dec. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Ilyet se hallottam még, hogy azért engedjenek át valakit a forgalmi vizsgán, aki nem tud vezetni, mert a PÁV rossz fényt vet az iskolára.

Olyat ellenben már hallottam, hogy a PÁV-on elért eredmények után a tanulót gépkármű vezetésre, a képességei miatt alkalmatlannak találták.

Nem ez az általános, mert a nagy többségnél csak további gyakorlásra van szükség, de vannak, akik több-száz óra gyakorlás után is képtelenek lesznek egyedül vezetni, mert pl stressz helyzetben nem tudnak dönteni, bepánikolnak, stb.

a PÁV képesség vizsgálat, az autós iskolára semmiféle rossz, vagy jó hatása nincs a PÁV-on kiadott véleménynek.

2018. dec. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"És egy viszonylag jó hír:ha már 2-3-szor meghúztak akkor már próbálnak átlökni mert ugye 5 bukás után már nekik is rossz pont. Miért rossz nekik hogy PÁV-ra küldjenek?



Azért mert ha túl nagy egy oktató vagy talán az egész iskola(talán inkább csak az oktató) bukási rátája akkor az annak a munkáját jellemzi és nekik is megy érte valami rossz pont mivel 5 bukás után már több helyre is bekerül a nyilvántartásba.Így tehát nem érdeke hogy annyiszor megbukjál.Ezt egy ex-oktató mesélte nekem.

Pl. 3-szor meghúznak valakit,utána már nem,mert ha negyedjére is megbukik akkor utána az 5.-en sok múlik ha ott sem megy át.Ha nagyon jó az illető,akkor tudja az oktatója,hogy ha rajta múlik úgyis átmegy és meghúzza negyedjére is 5.-jére meg úgyis átmegy mert a kisujjában van a vezetés.Ha egy idegeskedős kiscsaj a tanuló,akkor max kétszer meghúzzák és utána hagyják,mert önhibából úgyis könnyen megbukhat még a későbbiekben.

Persze nem lehet általánosítani,de nagyon gyakori manapság,hogy a tanulóból finanszírozzák a horvátországi nyaralást a tegezőviszonyban levő vizsgabiztossal pedig megosztoznak a pénzen.Megbeszélik vizsga előtt hogy mennyire jó a tanuló,hogy hányszor bukott már és hogy egyáltalán megbuktassák-e.

Nem ismerem az oktatódat,és nem is akarom róla azt állítani hogy ez igaz,de a mostani meg a szocializmusbeli bukási arány különbsége és az,hogy az olyan srácok akikkel bekötött szemmel beállunk egy helyre többször buktak meg,mint azok a lányok akik autóúton is max 65-tel mernek menni szerintem magáért beszél.

Érted,kitermelhető forrás vagy.Ha jól vezetsz akkor megbuktatnak a lehető legtöbbször majd utolsó/utolsó előtti alkalomnál átengednek mert úgyis már gyakorlatilag tudsz vezetni és úgy gondolják,hogy úgysem fogja egy bukás a kedvedet szegni.

Nem akarok senkit megítélni,de manapság sajnos nagyon gyakori a pénzvezéreltség.

"

2018. dec. 20. 14:39
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Már ne is haragudj, de hiába van szépen kidolgozva az elmélet, ez legfeljebb összeesküvéselméletnek jó. Kb. az a színvonal, mint mikor valaki elhiszi, hogy a világon való összes migráns hozzánk akar bútorozni. És majd egy olyan valaki fog tőlük megvédeni, aki bizonyítottan pénzt kapott Sorostól, meg aki bizonyítottan 50 E olyan migránsnak adott magyar állampolgárságot, akik fizettek neki.

Jó, persze, nem mondom, hogy a világtörténelemben nem volt még soha példa az ilyen oktató-vizsgabiztos összejátszásra, de abban biztos lehetsz, hogy nem ez az általános. Mint minden dolog, ez is kiderülne gyorsan, mert amit két ember tud, az már nem titok, és rászállnának a rendőrök, lehallgatás meg minden.

2018. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

1.- kérdezett bárki itt a politikáról?

2- nem unod ezt a szót hogy soros?

3- leírtam hogy nem érdekelnek azok a hozzászólók akik naívak azzal kapcsolatban hogy ebben az országban mi megy, leírtam az ne is írjon

4.- még a szememnek is fájt ez a példálózás, gyorsan felejtsd el

2018. dec. 20. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!