Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyha elvinnének téged...

HunLo kérdése:

Hogyha elvinnének téged katonának háborús időben akkor te ,hogyan dezertálnál?

Figyelt kérdés

febr. 14. 16:42
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
79%

Azonnal fel adnám magamat, fehér zászlóval.

Egy percig nem lennék hajlandó harcolni a pedofil simogató kormányunkért

febr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
74%

1# vagyok

Vagy pedig anyaszült meztelenül elkezdenék látványosan tyúkot imitálva kotkodácsolni,pár főtiszt előtt.

Tyúkokat csaknem visznek háborúzni

febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:

Érdekes gondolat.

Ment a zöld.

febr. 14. 16:54
 4/59 anonim ***** válasza:
84%
#1 Mivel nem voltál katona, ezért fogalmad sincs mivel jár a parancsmegtagadás. De biztosítalak, nem fogsz kotkodácsolni.
febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
85%
Nos ha már katona vagyok nem adnám meg magam az ellenségnek, mert könnyen lehet, hogy lelőnének, mert nem akarnak velem hadifogolyként foglalkozni. Megpróbálnék átjutni egy semleges országba amiről tudom, hogy nem ad ki.
febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
73%

4#

Nem,nem voltam szerencsémre

Miért mivel jár? Fejbe lőnek?

Bármi ami annál egy kicsivel is jobb, már megéri,mint a frontvonalon ágyútölteléknek lenni

febr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
78%

#6 [link]

444. § (4 és 5) 1-15 év lesz alapesetben.

febr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
100%
#6: Háborúban sem végeznek ki azonnal, ha csak nem éles helyzetben történik a parancsmegtagadás és olyat nem csinálsz, amivel a társaid életét veszélyezteted vagy példát nem akarnak veled statuálni, hogy másnak eszébe se jusson. Amúgy ha ágyútöltelék vagy azt túlélheted, a tarkónlövést nem.
febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
73%

6# Hát a fronton harcolással még így is százszor több esélyed van a túlélésre, mint parancsmegtagadással, mert az 100% agyonlövés. A modern háborúk nem olyanok mint régen a két világháború. A 21. században a halálozási ráta sokkal kisebb, a harc is biztonságosabb, pl mindenkin van golyóálló mellény. Mégha el is találnak akkor is vagy kar vagy láb lesz, amibe nem halsz bele, de lesz belőle egy hosszú kórházi pihenő.


De nem kell aggódni, téged biztos nem fognak a frontra küldeni. Nézd meg a mostani ukrán-orosz háborút, hogy néznek ki a katonák mindkét oldalon. Mindegyik ilyen izmos, tagbaszakadt, nem ilyen kis 50 kilós cuckoldok. Te megkapnád szépen a behívót, elmennél a laktanyába, 10 percig röhögnének rajtad, majd beosztanának valami irodába jó távol a fronttól. A frontra FÉRFIAK mennek, nem nudlik. Pontosan azért amiket irtok, mert becsapódna egy aknagránát azt betojnátok, meg átállnátok az ellenséghez stb, így semmi értelme titeket kiküldeni, mert hasznosabbak vagytok a hátországban ott termelni a háborúhoz a GDP-t. A frontra olyan férfiak fognak menni akik tartalékosok, nacionalista önkéntesek, rendőrök, vadászok, sportlövők, kondisok, fizikailag jó állapotban lévők, magyarán te nem.

febr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 DK-s ***** válasza:
78%

Én megpróbálnék lelépni, és ha nem sikerülne, akkor bevállalnám a katonaságot, feltéve hogy lehetne.


Majd várnám a pillanatot, hogy fegyvert kapjak, ...

febr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!