Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyarországon milyen lehetősé...

Magyarországon milyen lehetőségek vannak arra, hogy valaki katona legyen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok teljesen informálatlan, ismerek néhány módot erre, de én kíváncsi lennék MINDEGYIK lehetőségre. :) Melyikkel jár legjobban az ember? Mihez mi szükséges?(gondolok itt képzettségre, stb.) Milyen alakulatok vannak MO-n? Magyarországon lehet valaki pl. deszantos? Minden képzésre, lehetőségre kíváncsi vagyok, nagyon érdekel a kérdés! :)

Valamint mennyi esély van arra, hogy egy magyar ember külföldön legyen katona?


2010. nov. 15. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi van itt,minden fiatal gyerek katona akar lenni?

Amikor volt sorkatonaság akkor meg mindenki a kibúvókat kereste.

2010. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bárcsak megint bevezetnék a sorkatonaságot... ráférne a mai fiatalokra.
2010. nov. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Bárcsak megint bevezetnék a sorkatonaságot... ráférne a mai fiatalokra."


Jaaaaaj....jaaaaaaj ismét felszólalt egy 50-es évekbeli McCarthysta.


Húzzál Észak-Koreába!

2010. nov. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok 50 éves, de szerintem is bevezethetnék.Hihetetlen hogy 1-2 mai fiatal milyen satnya.Nőként alkalmas vagyok, de sok fiatal fiú megpurcan már a felvételin.Mi lenne velük a kiképzés alatt???

Amúgy szerintem a legjobban úgy jársz ha jelentkezel a Zrínyire, mert utána lehetsz hivatásos katona.Szerződésesként meg csak 15 évet szolgálhatsz.

2010. nov. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, bár többségben nem kaptam a kérdésemre választ. És egyedül is el tudom dönteni, akarok-e katona lenni vagy sem. :)

Az utolsó válaszolónak külön köszönöm; még másfél év az érettségiig, azután valószínűleg oda fogok menni. :D

2010. nov. 18. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!