Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egy Magyar embernek aki...

Egy Magyar embernek aki Magyarországon él annak van esélye arra, hogy Amerikai katona legyen?

Figyelt kérdés

Szeretem Magyarországot meg minden,de itthon sajna sok értelme nincs katonának lenni.Persze egy esetleges háborúban nem felejtkeznék meg arról,hogy én honnan is jöttem.Úgymond tapasztalatot szerezni mennék oda.


17 éves vagyok,jó fizikumú,jó terhelhetőség stb...


2011. jún. 9. 14:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Javaslom az idegen légiót.
2011. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

Túl sok filmet néztél öcsi.


Manapság már a az iparban, háborúban semmi szerepe az embereknek, mindent gépekkel csinálnak, és távirányítással.

Az ember csak egy eldobható, bármikor pótolható kis valami az egész gépezetben.


Ebben a világban már nem leszel hős.


De ha ügyes vagy és jókor vagy a jó helyen akkor gazdag még talán lehetsz.


28/F

2011. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Amúgysem értem milyen tapasztalatot szerezthetnél, max olyat, hogy valaki jobb nálad te meg egy életre lenyomorodsz majd..
2011. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Akik meg nem piszkolják be a kezüket természetesen nagyon kaszálnak majd a dolgon, de a neved sem fogja őket érdekelni.
2011. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

Azért ökörségeket ne beszéljünk. A mai hadviselésben az egyik legnagyobb érték az ember. Pont azért, mert a kiskatonák feladatát vagy gépek végzik, vagy képes a kiképzett haderő megvédeni segédmunkát. A hús kiképzése drága.

Ha érdekel a dolog, próbálkozz meg a francia idegen légióval (mint fentebb említettem). Jó a kiképzésük és nagyobb eséllyel kerülsz be.

2011. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egy magyar ember nem írja a magyar szót angol helyesírás szerint.
2011. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen már rájöttem miután ki írtam.

Elírtam véletlen nagy betűvel írtam ki.

2011. jún. 9. 15:52
 8/18 A kérdező kommentje:
Ja egyébként köszi a válaszokat.
2011. jún. 9. 15:52
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
Sosem értettem, hogy miért akar valaki zsoldért embereket ölni...
2011. jún. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Inkább a hadseregben csinálja, valamelyest ellenőrzött körülmények közt, mint az én portámon korlátok nélkül.
2011. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!