Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Sok női katona van magyarorszá...

Sok női katona van magyarországon?

Figyelt kérdés
Szeretnék belépni a hadseregbe, mint hivatásos katona. 20 éves lány vagyok. Budapesti. Vannak női katonák még?
2011. jún. 26. 23:57
 1/8 anonim válasza:
94%
Vannak női katonák,sőt egyre többen!Én is jelentkezni akartam tavaly a Zrínyire,de nem lettek meg a pontjaim:S Neked hajrá!:)
2011. jún. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Falko ***** válasza:
100%

Sok éppenséggel nincsen, de akad: közel húsz százalék.


[link]


Hajrá katonalányok :)

2011. jún. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
és milyen kérdések voltak a felvételin? Torna gyakorlatok is Első válaszoló ? Amm én is akarok majd csatlakozni 16/L
2011. jún. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
1. vagyok!Én nem mentem el az alkalmasságira(futás,fekvenyomás,távolugrás,stb)-ból áll,mert eleve az érettségi alapján nem lettek meg a pontok,gondoltam a civil szakra is,csak nem akartam fizetősre menni.Mielött elmennél az alkalmassági sport részére,van elötte egy teljes orvosi,pszichológiai kivizsgálás. Képzeljétek!Az egyik srác oszttársam is jelentkezett,direkt megműtette elötte a szemét,mindenen átment,de a röntgennél kiderült,hogy pár évvel ezelött volt egy medence repedése és nem teljesen jól forrt össze és ezért nem engedték,azzal az indokkal,hogy nem fogja bírni a terhelést...sajnáltam szegényt.:S Egyébként érdemes lenne elmennetek egy nyílt napra vagy megnézni a zrínyi honlapját,rengeteg érdekes tájékoztató videó van!:)
2011. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
van egy nő katona ismerősöm, de ő nem a szokványos módon lett katona, nem úgy hogy elvégezte a Zrínyit aztán tisztként kezdte, hanem érettségivel egy légi forgalom irányítással kapcsolatos munkát elvállalt, közben továbbképzésekre járt, egyre magasabbra jutott a ranglétrán, most úgy tudom zászlós, összesen csak 2x1 hónap kiképzésen vett részt, főként nőkkel dolgozik irodában
2011. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok.
2011. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tetris ***** válasza:
77%

Csak azokat veszik be a hadseregbe, akik a hazájuk nevét nagy kezdőbetűvel írják. Ez a felvételhez minimum.

A bunkóknak másutt kell próbálkozniuk.

2011. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2014. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!