Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Holocaustról készítek...

A Holocaustról készítek szakdolgozatot, rengeteg kételyem van, biztos, hogy minden úgy történt ahogyan azt állítják?

Figyelt kérdés

Rengeteget olvasok a témában,kutakodom mert egy kiváló szakdolgozatot szeretnék írni:))

Na most akkor valóban léteztek gázkamrák?Valóban gyermekekekt gyilkoltak meg a németek?

A 6 millió állítólagos áldozatból mindegyik szó nélkül ment a gázkamrákba meghalni önként és dalolva?


Linkelek két oldalt,az egyik,amiben megcáfolják ezt a szörnyűséget,a másik amiben állítólagos túlélők nyilatkoznak.


Mindenki véleménye érdekel,mi volt vajon az igazság?


[link]


[link]


2010. nov. 17. 09:35
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
52%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..


Kérlek olvasd el a fenti kérdésre adott válaszokat!


ui: fogadd meg a tanácsomat és NE írj szakdolgozatot a holokausztról. Vagy egy újabb hazug áltudományos szemetet fogsz írni, vagy börtönbe jutsz. Más lehetőséged nincs. Szerintem egyiket sem akarod.

2010. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
23%
én arra lennék kíváncsi, hogy miért nem tudták azonnal a kutatók, hogy golyócskákat dobáltak be? 25 éves vagyok, de általánosban és szakközépben is a zuhanyrózsás gázról tanultam, nem a golyócskákról. Nekem ez elég gyanús azé'...
2010. nov. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
63%
A 09:47-es hozzászóló egyetemi tanár, tehát talán van fogalma, hogy mit szabad írni egy szakdolgozatban, és mit nem. Ő csupán tartalmi javaslatot tett.
2010. nov. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
33%
Ha szakdogát is írsz, akkor sem írhatod bele az igazat, mert nem fogják elfogadni, annyit tehetsz, hogy beállsz a sorba, és tolod a szegééény zsidók dumát.
2010. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
84%

Ha valóban azért tetted fel a kérdést, mert szakdolgozatot kell belőle írnod, - javaslom - keress hozzá anyagot a neten, fésülj össze belőle valamit, írd meg a kötelezőt, aztán "csóközön".

Akkor jársz a legjobban, ha eljátszod, hogy hiszel benne, - nem kell azt senkinek tudnia, hogy valójában mit gondolsz erről, - és akkor nem fognak b.szogatni, beléd kötni, meghúzni emiatt.

-Nagy divat rámászni emberekre ilyen - és hasonló - "okokból", - és előszeretettel ki is csinálják azt, akit csak lehet.

Írd meg a kötelezőt, - aztán nyaljanak sót!

Persze ez csak JAVASLAT!

2010. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Itt vagyok tegnap nem volt időm válaszolni mert délutáni óráim voltak.

Szakdolgozatról van szó,semmi másról.Történelemből mindenképp II VH-t akartam választani,azon belül teljesen mindegy miről írnék.Én azért választottam ezt a témát a háborún belül,mert ezt tartom a legborzalmasabbnak,és nemcsak a holokauszt miatt hiszen több százezer más civil is áldozatul esett.

Bocsánat,akkor én tettem fel rosszul a kérdésemet,inkább úgy kérdezném,hogy az a rengeteg áldozat,civil lakosság hogyhogy az ég világon semmit nem csinált a terror ellen?


A gázkamra kérdésről olvastam már a neten és láttam dok.filmet is,van aki szerint sosem léteztek,van aki szerint voltak.


Azt hittem,hogy itt talán több ember válaszából is olvashatok véleményeket,semmi provokációt nem akartam!

Nem tudtam,hogy ez ilyen kényes kérdés.


A harmadik dolog,hogy a lidicei gyerekekről azért kérdeztem mert sok sok képet látok a neten,olvasok is a gyerek áldozatokról,és ez sem világos(számomra)

az egyik képen éhenhalás szélén álló,vagy gázkamrába menetelő gyerekeket látni míg a másik képeken egész jól táplált,ruházott,(talán német)gondozónő mellett álló gyerekeket látni.Tehát nem tudom mi az igazság.


Semmi egyebet nem akartam a kérdésemmel,csak tájékozódni.

De már bánom,hogy feltettem bocsánat érte.vIsszamegyek a könyvtárba és tovább nézelődöm a neten.

2010. nov. 18. 08:27
 27/41 anonim ***** válasza:
46%

Kedves kérdező!

Olyan témába készülsz belenyúlni, ami valóban nagyon kényes.A történelem meghamisítása olyan mértékű, amit józan ésszel elképzelni is nehéz.Saját tapasztalatból tudom, amit '56-ban személyesen átéltem, a krónikákban nem ismerek rá, annyira átírták megváltoztatták.

Az első könyv ami gyerekként a kezembe került, Dr. Mengele boncoló orvosa voltam.Ez akkor volt, mikor még nagyon élénken bennünk élt a sok borzalom, amit átéltünk a háborúban.A holokauszt, a deportálások, kivégzések számomra hihetők, mert napi szinten lehetett találkozni a túlélőkkel. Akiket elvittek ismerősöket, és soha sem tértek vissza.A nagyon kevés túlélő, akik megnyomorítva, emberi roncsként jöttek haza.Annak idején csodálkoztam, hogy birkaként mentek a vágóhídra at emberek.Olyan kevés őr kísérte őket, ha szétszaladnak, az őröknek nem volt annyi lőszerük, amennyi embert kísértek.És az, hogy miért mentek birka mód, azt érdemes lenne külön feldolgozni, mert sokat lehetne belőle tanulni.

Azt pedig, hogy ennyire megosztott a témában a résztvevők, nem az ő hibájuk.Biztos, mindenki csakis jót akarja elhinni.Arról nem tehetnek, hogy a történet írók legtöbbször nem a valóságot írták, így lehetetlen eligazodni.

Én szívesen olvasnék olyan tanulmányt, ami a valóságot, és csakis a valóságot írja le.

2010. nov. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Ha mégis úgy döntesz, hogy belefogsz, akkor itt van ez a link, amin érdemes elindulni. [link] Van sok forrás is a végén, nagyon érdekes könyvek. Azt ajánlom, hogy ebben a témában ne vegyél készpénznek semmit amit hallasz, vagy olvasol. Mindennek olvass utána, próbálj mindenre, és annak ellenkezőjére is cáfolatokat keresni. Ez az egyetlen módja annak, hogy tisztán láss, ez az egyetlen esélyed, hogy ne legyél semmiféle hazugságpropaganda áldozata.


Ha úgy teszel, ahogy írtam, akkor lehetséges, hogy egy korrekt dolgozatot tudsz írni. Azt, hogy korrektül fogják értékelni nem garantálhatom. Ha szeretnél jó jegyet úgy, hogy vannak elveid, amihez kötöd magadat, akkor nem javaslom a fenti témát.

2010. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
54%

Kedves kérdező! Ha valóban történelem szakos diák vagy, és nemcsak kamu a kérdés, itt egy javaslat: AZONNAL IRATKOZZ KI AZ EGYETEMRŐL! Ha komolyan ezen az oldalon kezded a kutatást, akkor semmi keresnivalód egy egyetem közelében! Hihetetlen, hogy manapság ilyen retardáltakat is felvesznek egy egyetemre. Kedvem lenne lenyomozni, ki vagy, és hogy ki a témavezetőd, illetve kik lesznek a vizsgáztató tanáraid, majd elküldeni nekik ezt az oldalt. Egyáltalán hogy jutottál el az utolsó félévig???

B@szki, egyetemen tanulsz! Bármikor bemehetsz a könyvtárba, a dékántól kérhetsz engedélyt levéltári kutatáshoz, de neeem, inkább idejössz a gyakorikerdesek.hu-ra "kutatni"! Tegyél egy szívességet az emberiségnek és tartsd távol magad a történelemtől. A McDonalds szeretettel vár.

2010. nov. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
0%
Tök mindegy, a holokamut a zsidók találták ki és lám mekkora hasznot húztak belőle, az egész hazugság szóval ha ehhez a hazugság masszához hozzáteszed a saját hazugságodat csak növeled a ,,holokauszt" történetét.
2010. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!