Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha danabolt szedek azt kimutat...

Ha danabolt szedek azt kimutatja a drog teszt a katonai felvételinél? Durván 30 szemet szedtem idáig be, mennyi lehet a kiürülési idő a szervezetből? Thx

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ki, de nem tudom azzal fennakadsz e a hálón
2011. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem mert februárban mennék bevonulásra Szentendrére és ma tudtam meg hogy drogteszt lesz.. .

Szted 30 nap alatt kiürül a szervezetemből??

2011. jan. 7. 14:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

30 nap alatt kiürül.

Amúgy csodálatos katonáink lesznek. Csak így tovább!

2011. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Egyszer ki kell próbálni..:D

Bár nem nagyon akarok ezzel poénkodni mert eléggé megizzadtam ma..

Remélem igazatok lesz.. .

2011. jan. 7. 14:26
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
A katona szó nekem már mindent elárul.
2011. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Légyszi valaki aki tud erről valamit jelezzen.. előre is köszönöm...
2011. jan. 7. 19:45
 7/13 anonim ***** válasza:
A danabol mióta drog te észlény???????????????
2011. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Lehet hogy nem vagyok észlény de a neten utólag olvastam utána és ott kábítószernek mondja, és a felsoroltak között azt is mondja hogy a teljesítmény növelő hatása mellett kedély javító hatása is van...

Akkor most mi van?....

2011. jan. 8. 10:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Elöször is a Danabol nem minősül kábítoszernek attól mert kedély javító és teljesítmény növelő, teljesítmény növelő van több millió (müzli szelet ital stb.) ha mindenkit ezért rknának ki akkor nagyon megcsappanaa haderő. és azért mert kedély javító az nem számít a nyugtatót is kedély javítnak hívják. Tehát a Danaból nem minősül TUDATMODOSÍTÓ KÁBÍTOSZERNEK!!! Amúgy a vérből a legkisebb kábítoszer maradványt min.3 hónapig lehet kimutatni, de a gerinc velőből életvégiig sőt ég utána is de ne agdj gerincvelőt nem csapolnak ezt csak mint érdekeség írtam le!
2011. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tehát mindent összevetve, ha jól értem akkor nem kell tartanom a vizsgálaton!..
2011. jan. 8. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!