Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha danabolt szedek azt kimutat...

Ha danabolt szedek azt kimutatja a drog teszt a katonai felvételinél? Durván 30 szemet szedtem idáig be, mennyi lehet a kiürülési idő a szervezetből? Thx

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 13:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyi eszed van, inkább ne menj katonának.
2011. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Figyelj sztem egy értelmes ember megkérdezi ha nem tud valamit, aztán egy értelmes ember meg értelmesen próbál válaszólni..

És azt hiszem a te hozzászólásoddal nem sokra mentem ... Ne haragudj, azért köszi..

2011. jan. 8. 17:32
 13/13 anonim válasza:

Szerintem, fennakadsz vele!

Nagyon szigorú a drogteszt, és őket nem fogja érdekelni, hogy teljesítmény blabla, vagy kedély akármi..., drog és kész!

Sőt, még jól le is b@sznak, mert azt hiszed, a fantasztikus izmaid kellenek a seregnek.

Egy szart! Nem kell izmosnak lenni, NEM AZÉRT VESZNEK FEL!

NEM ÉRDEKLI ŐKET!

A lényeg: ilyen felfogással, ne jelentkezz! Előbb térj észhez!

Olvass utána, mennyi idő alatt bomlik le a szer!

Szép leszel majd, ha leeresztesz, jól kinevetnek!

2011. jan. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!