Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Találtatok már háborús tárgyakat?

Fegyvernepper kérdése:

Találtatok már háborús tárgyakat?

Figyelt kérdés
(puskák,lőszer,akár jármű ,stb)
2011. jan. 9. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Még soha, de engem is érdekelnek.
2011. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
bomba volt a kertünkben, 2. világháborús, elvitték egy pár kmre, és felrobbantották
2011. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
40 millis Bofors töltényhüvelyt pl.
2011. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kimentem az erdőbe kucsmagombát szedni és kutakodás közben egy régi homokos szőlőtermesztő területre értem, na ott belefutottam rengeteg 7. 62-es tölténybe.
2011. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

És ráadásul, amikor apukám kicsi volt, ő szintén gombázás közben talált egy 1848-as szablyát.


Nagyapám őrizte, még az én kezemben is volt, de meghalt az öreg és azóta nem tudom, hogy hol van.


Köszi, hogy eszembe juttattad, mert megkérdezem mamámat. Talán ő tudja, hogy hova tette a papa. :D

2011. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nincs mit :) , nekem még nem volt szerencsém semmit találni, de látom pár embernek sikerült. Mongyuk bombát azért nem akarok találni... :D
2011. jan. 9. 22:28
 7/17 anonim ***** válasza:
Van egy szurony puska végéről amit a nagyapám késnek csináltatott meg ,még az első világháborúból. Illetve volt egy II. világháborús német gépfegyver ,de azt elvitték az oroszok 45-ben :@ illetve egy fél krajcár de az már nem háborús meg még rengeteg régebbi dolog csak nem emlékszem mindre de többnyire nem háborús. Hiába a felvidék annyira nem volt háborús övezet a hegyek megvédtek minket többnyire. :D
2011. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Külföldi ***** válasza:
100%
Én szerbiában élek, és találtam, egy gránátot, a mezőn :D Apám szerint a délszláv háborúkból maradt meg :D felrobbantani még nem mertük :D
2011. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Tedd el ínségesebb időkre. Egyszer még jól jöhet.
2011. jan. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hitler Jugend kést

Sopron után az Alpok aljában


volt valami árok ásás gáz vagy valami miatt


nagyon rozsdás volt sajnos de a horogkeresztet ki lehetett venni



sajnos kár hogy rozsdás volt :(

2011. jan. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!