Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha a légióba akarok jelentkezn...

Ha a légióba akarok jelentkezni mennyire kell angolul tudni? Jelenleg sem angolul, sem franciául nem beszélek?!?!?!?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 14:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem a testvérem már 3 éve kint "dolgozik" a sok hülyeség helyett inkább olvasd el Szűrös Iván : Légió mindhalálig cimű könyvét. Mivel ő volt kint egy pár évig sokmindent leírt a légiórol. Fizetés, szabi, előléptetés, stb. És ő ezeket nem a discoveryn látta. üdv
2011. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
igen!! közben felkerestem 2 régi ismerősömet is akik kint voltak.... teljesen mást meséltek mit amit itt egyesek leírnak! most igy vissza olvasva nagyon sok marhaságot véltem felfedezni... ezúton kérek mindenkit meg, hogy ha nem ért hozzá ne ugasson már bele!!! azért köszönöm mindenkinek :)
2011. jan. 27. 12:04
 13/13 anonim ***** válasza:
ha valoban erdekel a dolog akor irj....en jelenlegis itt szolgalok
2011. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!