Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerződéses katonáknál sikeres...

Splash kérdése:

Szerződéses katonáknál sikeres alkalmassági után a jelentkezési anyagot ki nézi meg, ki dönt a jelentkező sorsáról, kié az utolsó szó és mi a perdöntő ilyenkor?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy pontosan ki nézi meg azt nem tudom,de a Honvéd Vezérkarnál döntenek a sorsodról.Perdöntő:katonaságnál használható szakmák(pl autószerelő),jogsi(a c-s jogsit nagyon szeretik),az iskolai végzettséged(érettségi kezd alap lenni),a felvételi ponteredményed,korod és ha van hátszeled az nyilván nagyot dob a latba.
2011. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy amikor meg volt az alkalmasságid akkor arról értesítik a toborzó irodát, vissza kerül oda az anyagod.És amikor van számodra beosztás, hely akkor besorolnak kiképzésre.Csak azt is számításba kell venni, hogy egy kiképzés alkalmával meg van határozva hogy egy megyéből hány embert mehet.
2011. jan. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először döntenek az anyagodról,hogy vonulhatsz-e és ha igen csak akkor küldik vissza az anyagodat a toborzóba.Onnan pedig tovább az alakulathoz.
2011. jan. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja tényleg!!!Akkor azért küldték először Szolnokra az irataimat, amikor Békéscsabához tartozom.
2011. jan. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!