Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha megtámadná valamelyik...

Ha megtámadná valamelyik ország Magyarországot beállnál a hadseregbe?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 10:01
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de néhány nagyon-nagyon elszomorított :(
2011. jan. 30. 13:49
 22/41 anonim ***** válasza:
27%

Nem. Mert rohadtul felesleges volna.


Ti nagyon hülyék, ti bevonulnátok? Sőt önként? Mi a fenének?

Hogy az első órában agyon lőjjenek?


A háborúkat már nagyon rég nem úgy vívják, hogy fel áll egymással szemben száz ezer ember, és hajrá!


A technika, a légierő, a harckocsik, a kisebb létszámú bárhol bevethető elit csapatok számítanak, nem a sima gyalogos bakák.


A sima gyalogság még ágyútölteléknek se lenne jó. De ti azért buzgón bevonulnátok...ugyan minek? Védenétek a hazát?

Ugyanmár, esélyetek se lenne, teljesen fölöslegesen öletnétek meg magatokat.


Különben is, a fene nagy hősiseségetek addig tartana míg rá nem jönnétek, hogy az ellenség visszalő! A sok ostoba nethuszár, akkor pisálná magát össze először!Második alkalom meg nem lenne, mert addigra mind meghalna!

2011. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
43%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:17

Privát e-mail a válasz írójának


Biztos azt hiszik lehet felvenni életet, meg elmenteni és visszatölteni az állást :DDD

2011. jan. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 Dick Esmen ***** válasza:
0%
Igen de csak addig amíg el nem lopnék k...a sok lőszert meg fegyvert de főleg robbanóanyagot aztán egyedül elintézném az összeset.Még ha nem is sikerülne én ezt próbálnám.Nem azért mert bátor vagyok hanem mert úgyse engedelmeskednék a parancsnak és ha előbb megölnek nem kell félnem a haláltól.
2011. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
42% senki sem hívott ide 10 éves kockákat úgy hogy nagyon kérlek takarodj vissza COD-ozni és kímélj meg a hülyeségeidtől.
2011. jan. 30. 16:38
 26/41 anonim ***** válasza:
66%

És a kettős állampolgársággal rendelkező egyének dönthetnek arról, hogy melyik állam behívóját fogadjál el?

Ha szlovákiai magyar vagyok kettős állampolgársággal , mindkét állam mozgósítása esetén megtagadhatom, hogy az itteni hadseregbe rukkoljak?

2011. jan. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
80% hm ez érdekes...bár ha szomszédaink támadnának akkor elég furcsa helyzetbe kerülne a Csonkaország határain túli magyarság...jó észrevétel, erre még nem gondoltam!
2011. jan. 30. 18:23
 28/41 BlackSword ***** válasza:
53%
Nem hívnánaki be, ha kettős állampolgár vagy, mivel fegyveres erők kötelékébe csak egyszeres állampolgársággal léphetsz be... Ez alól egyedül az Idegenlégió a kivétel, de ott is fel kell venned a francia állampolgárságot, ha ott akarsz maradni altisztnek, tisztnek...
2011. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 Dick Esmen ***** válasza:
48%

A kérdező kommentje:

42% senki sem hívott ide 10 éves kockákat úgy hogy nagyon kérlek takarodj vissza COD-ozni és kímélj meg a hülyeségeidtől.


Ha rám gondolsz akkor csak vicceltem az előbb és egyébként 49 éves vagyok.

2011. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Nem rád gondoltam hanem az anonimre.
2011. jan. 30. 20:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!