Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Rekreációszervezés és Egészség...

David9015 kérdése:

Rekreációszervezés és Egészségfejlesztés diplomával, lehetek -e katona tiszt? (hivatásos)

Figyelt kérdés
nem igen vagyok képben hogy milyen diplomákat fogad el a honvédség, mivel még a toborzó irodában sem tudták megmondani!
2011. febr. 27. 15:44
 1/4 vzs ***** válasza:

nem igen tudom, mi az a rekreációszervezés, de elsőre nem úgy hangzik, mint egy testnevelő-tiszti beosztáshoz szükséges/elégséges végzettség. biztos szükség lehet rá a Honvédségnél, különben nem itt kérdezted volna meg.

A toborzóirodában azért nem tudták megmondani, hogy milyen diplomákat fogad el a Honvédség, mert ilyen lista nincs. azt, hogy egy adott diplomát elfogad-e, az mindig az adott helyzettől, diplomától függ.

sok sikert!

2011. febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A rekreáció-szervezés szakirányon olyan szakemberek képzése folyik, akik a testkultúrával összefüggő szabadidős tevékenységek tervezését, szervezését, vezetését és menedzselését végzik. Feladatuk a rekreáció értékeinek magas színvonalú átadása a társadalom valamennyi korosztályának, a kor igényeinek megfelelő foglalkozások és tevékenységek előkészítése, megszervezése, lebonyolítása.
2011. márc. 1. 13:12
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ! Nagyon sok óránk van együtt a tesi-edzőkkel, csak nekik némileg magasabb a fizikai teljesítési szint! Anatómiai élettani részt viszont nekünk kell jobban tudni!
2011. márc. 1. 13:14
 4/4 vzs ***** válasza:
így, elképzelhető, hogy lehetsz katona, bár szerintem inkább szerződéses leszel, ahonnan 10 év után kérheted magad ht állományba. (a jelenlegi szabályok szerint)
2011. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!