Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egy véres missziókat megjárt...

Egy véres missziókat megjárt katona hogyan gondolkozik a halálról?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit érdekes a kérdés, mert én még kint nem voltam, de sok ismerős mesélte, hogy nem nagy hentelés ott minden!

Vannak durva dolgok, de nem olyan nagyon durva....

De én is kíváncsi lennék!

2011. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Én két missziót megjártam SFOR,KFOR. Elég volt az oktató filmeken látotakat felidézni hogy mikor mit és hogyan tegyen az ember!!! Nem kell ahhoz véres misszió kedves barátom hogy a halálon gondolkozz, elég ha a Boszna töltésén felállítot pontonok oldalán kopognak a lőszerek.

Egy bajtársam meghalt eü problémák miatt eléggé megrendítette a kintlévő embereket ,nem kell ehhez vér nem Rambó film ez.

2011. márc. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Egyetemista lány vagyok, utálom a Rambó filmeket, de érdekel a katonák lelki világa, élete, stb.

Zárt, érdekes világ ez.

Köszönöm a válaszod!


Várom még a további válaszokat, történeteket, ha esetleg vannak!

2011. márc. 4. 14:15
 4/9 anonim válasza:
Aztmondják, pl a légióban, hogy ha kiküldenek külföldre, nincs sok akció.. csak unalom, ha a légióban a 13. ezredhez küldenek/választod akkor először ott is kiképeznek nem alapfokon, de gondolom közben úgyis elgondolkozik rajta az ember,. hogy mi lesz ha..?De különösebben nem hiszem,h ogy foglalkoztassa, ilyenkor a szerettei a fntosak a soldiernek.. sztem.
2011. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az iwiw ateista/hívő kérdést feszegető topikjain kommentel egy csóka, aki szovjet katona volt az afgán háborúban. Ő az az egy a százból, aki tényleg képes (lelkileg alkalmas rá) rambóba átmenni. ír is egyébként, halacska néven láttam. Elég ütős stílusa van - szó szerint.

Megtalálod, ha keresed. Csak óvatosan :)

2011. márc. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó: linkelnél annak a csávónak párat az írásai közül? érdekel.
2011. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ja engem is érdekelne
2011. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyik óránkra (azt hiszem, békeműveletek volt a neve) bejött egy missziót megjárt katona, aki feltette a következő kérdést: "mit éreznétek, ha egy konvojban haladva mondjuk Afganisztánban kilőnék előlünk vagy mögülünk az egyik szövetséges járművet és végig kellene néznünk, ahogy benne ülők meghalnának?"

Mi meg csak találgattunk: "félelmet? rettegést? pánikot? haragot?stresszt?"

Mire a srác mosolyra húzta a száját, és annyit mondott: "Francokat. Megkönnyebbülést.Hogy nem mi ültünk benne"

Azért ez elgondolkodtató :)

2011. ápr. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hú utolsó, nem semmi...
2011. ápr. 6. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!