Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonaság vagy érettségi?

Katonaság vagy érettségi?

Figyelt kérdés
Szóval voltam április elején Szentendrén felvételizni a Kinizsibe, sikeresen tovább jutottam. Én úgy tudtam, hogy június elején lesz a következő, ehhez képest ma hívtak, hogy Május 2-án irány Kecskemét (orvosi, pszichológia és fizikai) Én mondtam, hogy hétfőn érettségizek magyarból, meg töriből emeltezek. Javítót írok, mert már megvan az érettségim. Utána kérdezte, hogy jó lesz 5-e én meg mondtam, hogy igen. (nem mertem visszaszólni, hogy nem, tegyétek későbbre) Mit csináljak? Magyarral el tudok menni, de törire.... Nyíregyházán lesz a töri és hazaérek mondjuk 3-ra és még estére legyek Kecskeméten? Másnap meg hulla fáradtan pszichológia, orvosi meg fizikai? Menjek törire vagy ne? Kockáztassam meg a katonai felvételi sikerét, vagy menjek biztosra, hogy nem megyek el???
2011. ápr. 28. 15:35
1 2
 11/14 vzs ***** válasza:
100%
kecskeméten a repkórháztól nem messze van egy tök jó szállás, én azt csináltam, hogy ott foglaltam egy szobát, így, bár én is későn értem oda, meló után, tudtam rendesen pihenni... szerintem mehet együtt a kettő! c6h12o6!!!!!! egyél annyi szőlőcukrot, amennyi belédfér! :D hajrá!
2011. ápr. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

8-án voltam Kinizsibe. Ha meghúznak pszichón nem azért van, mert hülye vagyok, mert a műveltségim nagyon jó lett.

Szőlőcukrot toltam fizikai alatt is, de mint írtam sok múlik azon, hogy kockáztassak!

De szerintem megírom a törit is. Veszteni nem vesztek, max másnap a felvételin kifekszek.

2011. ápr. 29. 16:25
 13/14 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg,hogy ha nem sikerül a katonai felvételi akkor lehet e megint próbálkozni vagy ezt csak 1x lehet megpróbálni.Ha lehet megint katonának jelentkezni akkor menj az érettségire,mert ha bukód a katonaságot akkor kezdheted előröl a 12. osztályt is.

Egyébként én simán be vállalnám ezt így ahogy le írtad.

2011. ápr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Lehet katonának jelentkezni, csak 1évet kell várni!

Pszichológián úgyis elhúznak, hiába megy a fizikai majd fullra. Nem tudom, de szerintem pszichón el fogok hasalni. Nem szeretem a teszteket, el se szoktam olvasni.

2011. ápr. 30. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!