Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egy Magyar embernek aki...

Egy Magyar embernek aki Magyarországon él annak van esélye arra, hogy Amerikai katona legyen?

Figyelt kérdés

Szeretem Magyarországot meg minden,de itthon sajna sok értelme nincs katonának lenni.Persze egy esetleges háborúban nem felejtkeznék meg arról,hogy én honnan is jöttem.Úgymond tapasztalatot szerezni mennék oda.


17 éves vagyok,jó fizikumú,jó terhelhetőség stb...


2011. jún. 9. 14:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem embert akarok ölni hanem ártatlan gyerekeket menteni.

Én nem tudnék lelőni egy embert,de ha parancsba adják vagy ha nincs más választás akkor megtenném.De ha ki megyek akkor lehet,hogy 1 gyerek életét megmentem és már akkor értelme volt kimennem és embert ölnöm zsoldért.Meg hát jól fizetnek.

2011. jún. 9. 19:13
 12/18 anonim ***** válasza:

Ahogy néhányan már mondták, a legjobb lehetőség a Francia Idegenlégió.

Az USA -ba is mehetsz, de ott először állampolgárrá kell válnod, ha katona akarsz lenni, amihez ha jól tudom pár évig kint kell élned. Ezzel szemben, ha megfelelsz a követelményeknek, az Idegenlégióba egyből felvesznek. Ott pedig még több esélyed van arra, hogy harcba küldenek és a fizetés is ugyan olyan jó.

2011. jún. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ráadásul még tudtatlan is vagy. Te más profitjáért mész harcolni oda. De tudod mit? Hidd csak azt, hogy a "gonosz terroristák" a hunyók, az ilyenekért nem kár.
2011. jún. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy a gonosz terroristák a 'hunyók'

Iraq is egy megjátszott támadás volt.Nem volt semmi féle eltérített repülőgép.Az amerikai légvédelem kb 5 perc alatt le szedte volna ha tényleg terroristák vannak a gépen.

Azt Amerika játszotta el,hogy ellophassa Iraq-tól az olajat és kész.Afganisztán teljesen más tészta.Ott nem sok keresni valója van Amerikának.Oda csak azért mentek ki,hogy el tudjanak adni egy csomó fegyvert meg lőszert és kész.De igazából ti is más profitjáért gürcöltök a munkahelyeteken.A faterom keres kb 100e Ft-ot.Amiből ha levonjuk az adót a TB-t meg a sok baromságot akkor marad 91e Ft-ja.És akkor még ott van a villany,gáz,víz,csatorna, a kocsi törlesztője stb...

A Főneke keres 600eFt-ot amiből ha levesszük az adót meg a sok mást ami fönt is leírtam akkor még mindig marad neki bőven fél millája.Akkor???Nem mindegy,hogy itt döglök meg azért,mert nincs munka vagy azért,mert van munkám,de nevetséges összegért kell 12-13 órát gürcölni amiből még csak a számlákat se tudom fedezni?!

Nekem legalább izgalmas lenne a munkám. :D

2011. jún. 10. 08:41
 15/18 anonim ***** válasza:

"Elírtam véletlen nagy betűvel írtam ki."


Persze, véletlen kétszer is elkövetted ugyanazt a hibát egy mondatban.

2011. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tévedtem, tényleg tisztában vagy akkor a helyzettel. Emberileg viszont elég visszataszító, hogy még így is kimennél olajért harcolni... Afganisztánban egyébként ritka ércek is vannak, azért fontos. Annyit mondanék neked, hogy én inkább éhenhalnék, minthogy megnyomorítsam emberek százait/öljek érte.
2011. jún. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
62%
Ha a zsidó amerikáért akarsz meghalni hát hajrá, sok sikert. Írtatok arról, hogy az ember érték vagy nem érték a háborúban. Szerintem annyiban érték csak, hogy a gépfegyver az ő kezükben, és abban a legnagyobb biznisz. Mert le lehetne dobni atomot is, de a fegyverkereskeledem nagyobb buli. "Megmenteni szeretnél ártatlan gyerekeket" Azzal mentenéd meg ha nem mennél ki, és az amerikai hadsereg sem menne ki és nem ütné bele az orrát más országok dolgába.! Ha magyar vagy, Magyarországért harcolj, ez az egész NATO katonaság hülyeség. Jól keresnek, de nem a hazádért harcolsz.
2011. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!

Embert nem akarsz ölni de zsoldos akarsz lenni??A legtöbb embert a zsoldosok teszik el lábalól,miközben gyereket nem nagyot mentenek. Amerikai katona csak akkor lehet ha állampolgár vagy,ott éltél x évet.És akkor sem minden alakulathoz kerülhetsz be mint pl.Rangers,Navy seals...


Idegen légió tényleg jó ötlet.

Üdv.

Főtörzs.

2011. jún. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!