Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Kinizsi Pál Katonatiszti...

A Kinizsi Pál Katonatiszti Főiskolára csak úgy lehet bekerülni hogy már valaki katona?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2011. júl. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Te hülye vagy, már bocs.

Szted hogy a faxomba mennének gimnázium után oda?

Ember....az azért van, hogy ott vállj katonává, ha érdekel a dolog, nem ártana utána nézni....Azon kívül az hivatalosan altiszt képző iskola....

2011. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már bocs de kerestem a jelentkezési könyvben és nem találtam meg de ha tudtok mondani egy oldal számot azt megköszönöm !
2011. júl. 6. 10:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A kinizsit soha nem is fogod megtalálni a felvételis könyveben.... olyan hogy Kinzsi Pál Katonatiszti Főiskola NINCS!!!

Van a ZMNE (ez van a könyvben), meg van a kinizsi, ami csak szakközép és csak tiszthelyettesi iskola!!!

2011. júl. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

És már az ALTISZT kifejezés is eltűnt a Honvédség berkeiből!

De ez érdekes, szerintem aki katona akar lenni, az egy kicsit oda figyelhetne...Ugyanis a katona megfontolt és jó döntéshozó...utána nézhetnétek a dolgoknak ha katonák akartok lenni!

2011. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Helló!


Az MH Kinizsi Pál Tiszthelyettes Szakképző Iskola Szentendrén van - középiskola jellegű.

Ha a felsőoktatásban gondolkodsz, akkor a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetemre kellene jelentkezned - ott tisztképzés folyik.

Nagyon jó kondi, alapfukú (jövőre középfokú)nyelvvizsga, jó tanulmányi eredmény, érettségi szükséges a bejutáshoz.


Egyik helyen sem várják el tőled, hogy kész katona legyél, majd kiképeznek.

Sok sikert, üdv

2011. júl. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Helló, újra


Az Egyetemről bővebbet a honlapjukról tudhatsz meg.


[link]


A fiam is oda jelentkezett, végigjártuk a "hadiösvényt", nem egyszerű, de remélem sikerül...


A felvételivel kapcsolatban pedig a www.felvi.hu-n tudsz a leghamarabb eligazodni - szerintem jobb mint a könyv.


A szakképző linkje már megtalálható fentebb - az oldalon.


Üdv, A


A többieknek: azért kérdez a kérdező, mert nem tudja a választ. Még ha "érdekeset" kérdez is, akkor vagy válaszoljatok neki normálisan, vagy hagyjátok szegényt békén, felesleges bárkit is lealázni.Szerintem az ilyen puska visszafelé sül ám el...

2011. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!