Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A meghibásodott Gripen pilótáj...

A meghibásodott Gripen pilótája megérdemelte a Hazáért kintüntetést?

Figyelt kérdés
Nincs háború aztán minden piti dologért már kitüntetést kell adni? Tényleg szép teljesítmény, hogy egy meghibásodott géppel leszállt, de ilyenekért kell kitüntetést adni?

2011. aug. 19. 07:20
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
50%
Sajnálod tőle?
2011. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Szóse róla én mint írtam elismerem, hogy bátor és ügyes tett volt ezt megcsinálni, de ezért ilyen kitüntetést adni?
2011. aug. 19. 11:41
 13/44 anonim ***** válasza:
59%

Ha a pilóta veszélyben érzi magát, bármikor katapultálhat, hogy saját életét mentse - akár egy város felett is...


De van, aki ezt nem teszi. És itt NEM AZ A LÉNYEG hogy lehozott a földre egy több milliót érő gépet (persze, fontos az is), hanem az, hogy élete kockáztatásával megóvott másokat a szerencsétlenségtől.


Tudod, egy becsapódó, üzemanyaggal feltöltött vadászgép szép nagy krátert tud ám csinálni...


Pedro

2011. aug. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a norvég mészáros? Nem értem. Mint írtam egyáltalán nem irigylem tőle és mégegyszer leírom tényleg bátor tett volt, de ez akkor sem hőstett.
2011. aug. 19. 13:19
 15/44 anonim ***** válasza:
33%
Én megbüntettem volna parancsszegésért.
2011. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 Pro Patria ***** válasza:
44%

"Hogy jön ide a norvég mészáros?"


- Ki írt itt róla?

2011. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

" Ki írt itt róla?"


Egy régebbi hozzászólásban volt, de úgy látszik törölték.

2011. aug. 19. 15:11
 18/44 anonim ***** válasza:
69%

szerintem teljes mértékben megérdemli a kitüntetést!úgy is dönthetett volna, hogy leszarja a gépet, meg hogy egy város van alatta és inkább katapultál, mint anno Ukrajnában egy légi bemutatón a pilóták(láttam egy videót arról a bemutatóról, eléggé brutális volt...!)


[link]

2011. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

én megértem a kérdezőt ő elismeri azt amit tett csak mondjuk nem tartja hőstettnek és nem ilyen kitüntetést adott volna neki

nem kaphatsz kémiai nobel díjat ha könyvet írsz értitek tehát nem ilyen kitüntetés kellet volna neki

ettől függetlenül minden elimserésem a pilótána, hogy így tett

2011. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
63%

Én a magam részéről hőstettnek tartom. Igen, szerintem hőstett az, ha valaki a saját életének kockáztatásával másokét védi. Akkor is, ha ez kötelező neki (mint például egy katonánál), meg akkor is, ha nem.


Kövezzetek meg érte, de én igenis hősnek tartom, és szerintem megérdemelte a kitüntetést.


Pedro

2011. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!